POZNAJMY SIĘ, czyli warsztaty polsko-ukraińskie w Galerii Młociny

zdjęcie: POZNAJMY SIĘ, czyli warsztaty polsko-ukraińskie w Galerii Młociny / fot. nadesłane
fot. nadesłane
„Młociny Summer Fest” trwa w najlepsze. W ramach tego niezwykłego festiwalu wakacyjnych atrakcji Galeria Młociny przygotowała ciekawe wydarzenia kulturalne. Jednym z nich są warsztaty językowe organizowane pod hasłem „Poznajmy się”. Jest to inicjatywa nauki języka poprzez integrację kultur – polskiej i ukraińskiej. Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 19:00 – 20:00 na bielańskich „Dechach”.
„Poznajmy się” to wyjątkowy projekt, który ma na celu przybliżenie kultur Polski i Ukrainy oraz umożliwienie lepszego zrozumienia się nawzajem. To okazja do nauki języków poprzez integrację oraz zabawę. W programie zajęć znajdziemy m.in. naukę podstawowych zwrotów polskich i ukraińskich, a także poznanie kultur tych krajów. Warsztaty poprowadzi Roksolana, która od ośmiu lat mieszka w Polsce, studiuje filologię i ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych. Warsztaty mają charakter otwarty, bez konieczności wcześniejszych zapisów. Galeria Młociny zaprasza zarówno dzieci, jak i dorosłych do udziału w tym wydarzeniu, które pozwoli na zniwelowanie barier językowych oraz nabycie nowych, przydatnych umiejętności komunikacyjnych.

Warsztaty odbywają się w lipcowe poniedziałki, w godzinach 19:00 – 20:00 na bielańskich „Dechach” (a w przypadku kapryśnej pogody na poziomie „0” w przestrzeni kreatywnej obok Banku Millennium). Warto zabrać ze sobą coś do pisania oraz pozytywne nastawienie, bo wiele ciekawostek i dobra zabawa połączona z nauką czekają już na miejscu.

„Młociny Summer Fest” to festiwal wakacyjnych atrakcji, które odbywają się na terenie Galerii Młociny, a które przygotowane zostały zarówno dla dorosłych, jaki dzieci. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Galerii Młociny, jej profilu na Facebooku, Instagramie oraz Tik Toku, gdzie regularnie pojawiać się będą informacje o kolejnych inicjatywach. Potańcówki wielopokoleniowe, warsztaty taneczne, muzyczne, a może kursy nauki języka hiszpańskiego? Te i inne atrakcje będę cyklicznie odbywać się na terenie Galerii Młociny przez całe wakacje.
Zapraszamy!

Dodatkowe informacje:
    Strona internetowa: www.galeriamlociny.pl
    Facebook: https://www.facebook.com/galeriamlocinyofficial
    Instagram: https://www.instagram.com/galeriamlociny/
    Tik Tok: www.tiktok.com/@galeriamlociny
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Warszawa
1°C
wschód słońca: 07:26
zachód słońca: 15:25
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2022-12-04 10:00
miejsce
Teatr Capitol - Scena mniejsza,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-04 11:00
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-04 11:00
miejsce
Teatr Capitol, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-04 12:30
miejsce
Teatr Capitol - Scena mniejsza,...
wstęp biletowany