Kino artykuł sponsorowany
27 kwiecień 2022

Multikino Atrium Reduta na filmowej mapie Warszawy

fot. nadesłane
W dzielnicy Ochota pojawiło się szóste warszawskie Multikino, które oferuje widzom bilety na seanse w najkorzystniejszej cenie gwarantując jednocześnie oglądanie filmów w komforcie i najlepszej jakości. Bilet przez stronę www.multikino.pl lub aplikację mobilną można przez cały tydzień, również w weekend, nabyć już od 14,90 zł.


Teraz można oglądać filmy na wielkim ekranie w sześciu warszawskich kinach sieci Multikino - do Ursynowa, Woli, Targówka, Złotych Tarasów i Młocin dołącza Atrium Reduta! Multipleks ma 6 sal, które wyróżnia wygoda oraz komfort dzięki fotelom o podwyższonym standardzie i jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię kinotechniczną - system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS i srebrne pływające ekrany.

Atrakcyjne ceny biletów obowiązują przez cały tydzień i są uzależnione od umiejscowienia fotela w sali kinowej. Od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina Atrium Reduta mają tę samą, stałą cenę – online można je nabyć od 14,90 zł.

Multikino Atrium Reduta ma w repertuarze zarówno największe premiery światowe, jak i rodzime hity z udziałem uwielbianych polskich aktorów. Widzowie będą mogli skorzystać również z bogatej oferty projektów i akcji specjalnych, takich jak koncerty, transmisje spektakli z desek renomowanych teatrów i wydarzenia sportowe. 

Filmowe premiery na wielkim kinowym ekranie

W dniu otwarcia Multikina Atrium Reduta premierę miały: komedia „Nieznośny ciężar wielkiego talentu” z Nicolasem Cagem w roli głównej oraz „Wiking”, w którym gra Anya Taylor-Joy, Alexander Skarsgard i Nicole Kidman. Na wielki ekran wszedł również film familijny „Sonic 2. Szybki jak błyskawica”. Niebieska kulka superenergii przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swojej planety i znalazł się na Ziemi. Z najlepszym przyjacielem Tomem (James Marsden) łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika (Jim Carrey) przed planem przejęcia władzy nad światem.

Wiele filmowych emocji przyniosą również kolejne tygodnie. 6 maja premierę będzie miał „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, w którym główny bohater z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników, będzie przemierzał zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy tocząc walkę z tajemniczym wrogiem. W rolach głównych wystąpią: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Rachel McAdams i Benedict Wong. 27 maja do kin trafi wyczekiwany „Top Gun: Maverick”. Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.
Fani „Parku Jurajskiego” od 10 czerwca będą mogli oglądać premierę filmu „Jurrasic World: Dominion”. Akcja rozgrywa się aż cztery lata po finale „Upadłego królestwa”, a uwolnione wówczas dinozaury ciągle żyją na wolności, rozmnażają się i zajmują kolejne tereny. Jedne z głównych ról w filmie odegrają bohaterowie znani z serii „Park Jurajski”, których zagrali ponownie: Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum.

Szczegółowy repertuar Multikina Atrium Reduta znajduje się na stronie https://multikino.pl/repertuar/warszawa-atrium-reduta oraz w aplikacji mobilnej.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Warszawa
-2.7°C
wschód słońca: 07:06
zachód słońca: 16:33
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2023-02-07 17:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-07 18:00
miejsce
Terminal Kultury Gocław, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-07 19:00
miejsce
Klub Hydrozagadka, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-07 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany