4 październik 2019

Dwa frezowania w weekend

fot. nadesłane
Warszawscy drogowcy, w weekend 4-7 października, przeprowadzą szybkie remonty nawierzchni jezdni ulic Gorzykowskiej i Dywizjonu 303. W tym czasie prace będą prowadzone także na ulicach Strąkowej i L. Rydygiera. Wprowadzone zostaną objazdy, którymi poruszać się będzie również komunikacja miejska.
Koronawirus
mazowieckie
7247
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
W weekend warszawscy drogowcy z Zarządu Dróg Miejskich wymienią nawierzchnię dwóch ulic. Prace potrwają od piątku, 4 października, od godz. 22.00 do poniedziałku, 7 października, do godz. 5.00. W tym czasie na Targówku zamknięta dla ruchu będzie ul. Gorzykowska na odcinku od ul. Handlowej do Radzymińskiej. Połączenie z ul. Gorzykowską straci ul. Święciańska. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Trocka - Pratulińska - Handlowa. Autobusy linii 120 i 160 pojadą objazdem ulicami Radzymińską i Trocką. Linie 156 i nocna N02 będą kursowały ulicami: Trocka - Pratulińska - Handlowa - Myszkowska - Barkocińska - M. Ossowskiego - Kołowa - św. Wincentego.

Wyremontowana zostanie także nawierzchnia ul. Dywizjonu 303, która łączy Bemowo i Wolę. W weekend zamknięty dla ruchu będzie odcinek tej drogi od wiaduktu nad al. Obrońców Grodna (trasą S8) do ul. Księcia Janusza. Jadący ul. Obozową od strony centrum będą musieli skręcić w prawo lub w lewo w ul. Księcia Janusza. Z drugiej strony, za wiaduktem, na wysokości ul. Marynin, zostanie wyznaczona zawrotka. Objazd będzie prowadził ulicami: Księcia Janusza - Księcia Bolesława - Widawska - Wrocławska. Swoje trasy zmienią autobusy linii 184 oraz N45 i N95.

Również w weekend kolejarze będą remontowali przejazd przez tory na ul. Strąkowej. Od piątku, 4 października, od godz. 22.00 ulica będzie zamknięta na odcinku pomiędzy ul. Rzędzińską a W. Pola - nie będzie można przejechać przez torowisko kolejowe. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Redutową i Połczyńską do Powstańców Śląskich. Swoją trasę zmienią autobusy linii 129.

Dzielnica Żoliborz remontuje ul. L. Rydygiera. Prace w terenie już trwają. Od soboty, 5 października zamknięty dla ruchu zostanie odcinek od ul. A. German do K. Matysiakówny. Utrzymany będzie tylko dojazd do posesji. Objazd poprowadzony zostanie ulicami: W. Broniewskiego - Z. Krasińskiego - Przasnyska. Zawieszone zostanie kursowanie autobusów linii 221, natomiast linii 321 zmienią trasę i pojadą ulicami: Duchnicka - Przasnyska - Z. Krasińskiego - W. Broniewskiego. Uruchomiona zostanie linia zastępcza Z21, kursując na trasie: pl. T.W. Wilsona - Z. Krasińskiego - Przasnyska - Duchnicka - Powązkowska - Z. Krasińskiego - pl. T.W. Wilsona.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl oraz www.facebook.com/infoulice, natomiast komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego znajdują się na stronie: www.wtp.waw.pl.

Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (powiadomienia.um.warszawa.pl) można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
7247
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Dom Kultury Świt, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Mała Warszawa, Warszawa, Otwocka 14
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany