Mazowieckie/ Śmiertelny wypadek na drodze nr 57; policja ostrzega przed utrudnieniami

W miejscowości Dzierżanowo, na trasie z Pułtuska do Makowa Mazowieckiego doszło do śmiertelnego wypadku. Nie żyje 21-latka kierująca alfa romeo, a 57-latka z renault, z którym się zderzyła, została przetransportowana do szpitala. Droga na odcinku Chrzanowo-Kleszewo jest zamknięta.
REKLAMA

Podkom. Monika Winnik z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim poinformowała, że około godziny 10.40 doszło do śmiertelnego wypadku na drodze nr 57 w miejscowości Dzierżanowo.

21-letnia kobieta kierująca alfa romeo miała stracić panowanie na zakręcie, a następnie zderzyć się z jadącym z naprzeciwka renault, prowadzonym przez 57-latkę. Młodsza koboieta poniosła śmierć na miejscu, a starszą przetransportowano do szpitala pogotowiem lotniczym.

Okoliczności wypaku wyjaśniają na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora.

Droga na odcinku Chrzanowo-Kleszewo jest zamknięta. Wyznaczono objazdy. Utrudnienia potrwają kilka godzin.(PAP)

autorka: Maja Gasperowicz

mgie/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Warszawa
11.2°C
wschód słońca: 06:38
zachód słońca: 18:12
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2023-10-02 17:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-02 18:00
miejsce
Stara Galeria ZPAF, Warszawa, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-02 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-02 19:00
miejsce
Scena Relax, Warszawa, Złota 8
wstęp biletowany