Komunikacja / Transport artykuł sponsorowany
27 styczeń 2020

Planujesz wypad za miasto z przyjaciółmi? Wypożycz samochód i podróżuj wygodniej i szybciej

fot. nadesłane
Dzisiejsze czasy zostaną zapewne nazwane przez przyszłe pokolenia epoką pędu. Technologia rozwija się w zawrotnym tempie, a i nasze codzienne życie toczy się bardzo szybkim rytmem. Pośpiech i ciągłe nerwy przez niego spowodowane, dość mocno dają się wszystkim we znaki, dlatego tak ważny jest czas odpoczynku.

Najlepiej jest wypoczywać z paczką swoich najbliższych przyjaciół. Wypady za miasto pozwalają zresetować przemęczony umysł i osiągnąć spokój i równowagę. Wybierając się na taką wycieczkę, zawsze pojawia się dylemat: czyim autem najlepiej pojechać?


Wynajem samochodu, czyli wspólna komfortowa wyprawa

Wynajmowanie samochodów kojarzy nam się z czymś niedostępnym i luksusowy. Czasy, kiedy wynajem samochodu był dostępny tylko dla zawężonej grupy osób, dawno minęły. Dzisiaj jest to rozwiązanie dostępne dla każdego, ponieważ koszty wynajmu samochodu są naprawdę niskie.

Wybierając się z przyjaciółmi na wycieczkę za miasto, warto postawić na wynajem samochodu. Dlaczego? Ponieważ pierwszym i podstawowym problemem jest ustalenie, kogo auto najlepiej nadaje się na taki wypad. Wiadomo, że każda podróż w jakiś sposób oddziałuje na auto i zużywa jego części eksploatacyjne. Dzieje się tak szczególnie wtedy, gdy wjedziemy na drogi polne, na których bardzo łatwo o mechaniczne awarie.
Takie sytuacje zawsze generuję nerwy i stres, a przecież podczas takiego wypadu chodzi nam przede wszystkim o relaks i wypoczynek.

Wynajmując samochód, martwić musimy się w zasadzie tylko o paliwo i właśnie dlatego jest to bardzo komfortowy sposób na wspólne wycieczki.

Wynajem auta, które idealnie do nas pasuje

Kolejnym atutem wypożyczalni samochodów, takich jak carfree.pl jest bardzo duży wybór samochodów do wynajęcia. Pozwala to na idealne dobranie samochodu, do charakteru naszej podróży. Wybierając się na wycieczkę po danym regionie, najlepiej będzie wybrać samochód, który zapewni nam komfort podróży. Jeśli nasz wypad ma charakter bardziej off-roadowy, to SUV będzie idealnym wyborem.


Koszty wynajmu samochodu

Wynajem samochodu wbrew pozorom wcale nie jest drogim rozwiązaniem. Jeśli jeszcze składamy się na niego całą paczką, to jest to naprawdę mała suma.

Ceny wahają się od 80 do 150 złotych za dobę, jeśli wynajmujemy standardowy samochód. Wiadomo, że wynajęcie auta ekskluzywnego będzie o wiele droższe, ponieważ jest to wyższa półka cenowa. Jednakże standardowy samochód spokojnie spełni wszystkie najważniejsze oczekiwania. Wypad za miasto z przyjaciółmi wynajętym samochodem jest okazją do skutecznego wypoczynku. Pilnować należy tylko i wyłącznie poziomu paliwa, co pozwoli na beztroskie chwile z przyjaciółmi.

Na takie wypady najlepszy jest wynajem krótkoterminowy, czyli taki do miesiąca czasu. Oczywiście, jeśli planujemy dłuższą podróż po Polsce, to pozostaje także wynajem średnioterminowy (1-24 miesiące). Jeśli chcesz więcej poczytać o tym, jakie niezbędne informacje należy znać przy pierwszym wynajmie samochodu, zerknij tutaj "Wypożyczasz samochód po raz pierwszy? Poznaj najważniejsze zasady, których warto się trzymać podczas wynajmu".

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
7664
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-10-14 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-14 19:00
miejsce
Hala Torwar, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-15 19:00
miejsce
Ośrodek kultury ARSUS, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-15 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany