22 kwiecień 2016

[KONKURS] Przepis na smuteczki

fot. Nadesłane
Aromatyczne ciasto jest niezwodnym sposobem na małe smuteczki dnia codziennego. Upieczone w domu i podarowane najbliższym bez okazji, to tak… prosto z serca, nadaje słodki smak każdej chwili. Znasz wypiek, który ma niezwykłą moc? Weź udział w konkursie i wygraj pyszności od marki Delecta!
REKLAMA
Masz swoje ulubione ciasto, które zawsze poprawia Ci humor? Takie, które pieczesz tylko dla siebie gdy Ci źle, albo podajesz przyjaciółce, która wpada ponarzekać na cały świat? Naszym niezawodnym sposobem na smutki małe i duże jest ciasto marchewkowe! Puszyste, pachnące cynamonem, goździkami i kardamonem. Z górą kremu śmietankowego na wierzchu, albo pełne soczystego ananasa i chrupiących orzechów. Pyszności! Pieczemy w domu, dzięki marce Delecta, która zadbała o naszą wygodę i przygotowała Ciasto marchewkowe do samodzielnego wypieku. Bez sztucznych dodatków i innych zbędnych składników. Ot tak, prosto z serca możemy się nim dzielić z bliskimi w każdej chwili.

KONKURS

A Ty, jakim ciastem przeganiasz codzienne smuteczki? 

Odpowiedz na pytanie. Wyślij SMS o treści TM.DELECTA(odpowiedź na pytanie), pod numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT, regulamin)

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku, 29 kwietnia, do godziny 23:59. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 5, które otrzymają zestawy produktów, ufundowanych przez Delectę. 

Powodzenia!


 
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-23 18:00
miejsce
club Boho22, Warszawa, ul. Żurawia 22
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-23 18:00
miejsce
Teatr Collegium Nobilium,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-23 19:00
miejsce
Teatr Młyn - Scena na Poddaszu,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-23 19:00
miejsce
Centrum Zarządzania Światem,...
wstęp biletowany