22 listopad 2019

Bizneswoman Roku

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką po raz kolejny poszukuje wyjątkowe przedsiębiorczynie i przedsiębiorców - kobiety, które nie boją się realizować odważnych projektów i mężczyzn, którzy wspierają kobiety w swoich środowiskach pracy i realizują politykę różnorodności.
REKLAMA

Najważniejszym celem konkursu Bizneswoman Roku jest dotarcie do kobiet z różnych regionów kraju. Świetnie prowadzone, innowacyjne i mające duże szanse zaistnieć nie tylko na ogólnopolskim, ale i światowym rynku firmy często bowiem mają swoje siedziby poza Warszawą i największymi miastami Polski.

Na kandydatów i kandydatki czeka w tym roku 10 statuetek. W dotychczasowej historii konkursu udało się nagłośnić sukcesy kobiet, które działając w różnych regionach Polski zbudowały ogólnopolskie i międzynarodowe marki. Dla wielu z nich start w konkursie był szansą na rozwinięcie swojej firmy i wejście na nowe rynki.

11. edycja wydarzenia otwiera przed uczestniczkami nie tylko ciekawe możliwości rozwoju, ale daje im też szansę na pozyskanie nowych inwestorów i biznesowych partnerów. W konkursie mogą zaistnieć zarówno duże firmy, które osiągają przychód powyżej 10 milionów złotych rocznie, jak i start-upy czy niewielkie, lokalne biznesy, które pozwalają kobietom spełniać się zawodowo i realizować własne pomysły.

Zeszłoroczna, jubileuszowa edycja okazała się wielkim sukcesem. Odnotowane zostały ponad 584 nominacje - 33 w kategoriach zamkniętych i 551 w kategoriach otwartych. Nominacje to zgłoszenia dokonywane przez osoby trzecie, które doceniają osiągnięcia biznesowe danej osoby i uważają, że zasługuje ona na nagrodę. Każda kolejna edycja konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku udowadnia, że polski rynek bardzo potrzebuje takich inicjatyw.

Zgłoszenia do konkursu
Kandydatki mogą zgłaszać się samodzielnie lub zostać nominowane przez osoby trzecie do piątku, 29 listopada. Zgłoszeń oraz nominacji można dokonać poprzez formularz on-line, który znajduje się na stronie www.bizneswomanroku.pl. Jeśli zgłoszenie wpłynie od osób trzecich, kandydatka otrzyma maila z informacją o nominacji, linkiem do regulaminu oraz kategorii. Podejmując decyzję o starcie w konkursie, będzie musiała samodzielnie wypełnić formularz on-line we właściwej kategorii.


Zgłoszenia są przyjmowane w pięciu kategoriach otwartych:
• Biznes Roku z dwiema podkategoriami: firma - przychód poniżej 10 mln zł oraz firma - przychód powyżej 10 mln zł,
• Start-up Roku,
• Pomysł na Start/Biznes lokalny,
• Liderka w Nowych Technologiach
• Działalność społeczna.

W kategoriach zamkniętych, czyli Grand Prix: Inspiratorka Roku, Male Champion of Change, Female Champion of Change, Nauka i Biznes oraz Kobieta Sztuki kandydatki nominowane są przez ekspertów, członków jury oraz fundację.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, dedykowane loże ekspertów wybiorą finalistki w 5. kategoriach otwartych. Nowością tegorocznej edycji jest sesja pitchingowa dla każdej z nich, podczas której każda finalistka będzie miała „własne 5 minut” na przedstawienie swojego projektu. Laureatki wybierze jury, składające się z uznanych ekspertów ze świata biznesu, finansów i edukacji, któremu od 10 lat przewodzi dr Irena Eris. Ostatecznego wyboru zwyciężczyń jury dokona po zapoznaniu się ze zgłoszeniami i po rozmowach z finalistkami.

Informacje na temat laureatek z poprzednich edycji można znaleźć na stornie www.bizneswomanroku.pl.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką. Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Prezydenta m.st. Warszawy.

 
Źródło: UM Warszawa / Beata Wiśniewska
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
107823
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2021-04-08 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-09 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-10 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-15 19:00
miejsce
Garnizon Sztuki, Warszawa, Marii...
wstęp biletowany