19 lipiec 2021

Cztery osoby nie żyją w tym dwoje dzieci. Tragiczny wypadek k. Mińska Mazowieckiego

fot. PAP
Cztery osoby nie żyją w tym dwoje dzieci. W wypadku, do którego doszło w poniedziałek na dk. 50 k. Mińska Mazowieckiego, ocalała jedynie matka dzieci. W ciężkim stanie jest przewożona do szpitala.
REKLAMA

"Do wypadku doszło na 207. kilometrze drogi krajowej numer 50 w Grębiszewie k. Mińska Mazowieckiego. Na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia czołowego osobówki z samochodem ciężarowym, który wiózł kruszywo" – powiedział PAP oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim st. kpt. Kamil Płochocki.

Według jego informacji, samochodem osobowym jechało małżeństwo z dwojgiem dzieci. W wyniku zderzenia zginęły dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz ojciec, który prowadził pojazd. Śmierć poniósł również szofer ciągnika osiowego. Matka dzieci w ciężkim stanie jest przewożona do szpitala.

Ciągnik z naczepą leży w rowie. Strażacy dostają się do środka, aby sprawdzić, czy w kabinie nie było jeszcze kogoś poza kierowcą.

Policja prowadzi czynności.(PAP)

wnk/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2021-09-28 19:30
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-29 19:00
miejsce
Klub Stodoła, Warszawa, Stefana...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-30 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-01 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany