7 sierpień 2022

Policja zatrzymała kobietę, która w Warszawie raniła ostrym narzędziem dwie osoby

zdjęcie: Policja zatrzymała kobietę, która w Warszawie raniła ostrym narzędziem dwie osoby / fot. PAP
fot. PAP
Policjanci zatrzymali kobietę, która w niedzielę na warszawskiej ulicy raniła ostrym narzędziem dwie osoby - poinformowała PAP stołeczna policja. Według policji, obrażenia poszkodowanych nie zagrażają ich życiu i zdrowiu.
REKLAMA

Jak poinformowała PAP sierż. sztab Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, do zdarzenia doszło ok. godz. 12 na ulicy Nowy Świat w Warszawie, kiedy idąca ulicą kobieta raniła ostrym narzędziem dwóch przechodniów. Interweniowali policjanci patrolujący ulicę, którzy niezwłocznie zatrzymali agresywną kobietę - podkreśliła policjantka.

"Na miejsce wezwano służby medyczne, które po opatrzeniu przewiozły rannych do szpitala. Z naszych informacji wynika, ze te obrażenia nie zagrażają życiu i zdrowiu poszkodowanych, chociaż na razie osoby te pozostają pod opieką medyczną" - zaznaczyła Putyra. "W toku dalszych czynności będziemy wyjaśniać wszystkie okoliczności zajścia, musimy zebrać informacje i szczegóły zajścia" - podkreśliła. (PAP)

wkr/ mir/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Warszawa
1.8°C
wschód słońca: 07:29
zachód słońca: 15:24
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2022-12-06 17:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 18:30
miejsce
Teatr Capitol, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 19:00
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 19:00
miejsce
Resort Komedii, Warszawa, ul....
wstęp biletowany