Policjanci odzyskali skradziony rower i wiertarkę, paser usłyszał zarzuty

fot. Komenda Stołeczna Policji
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy zatrzymali pasera. Funkcjonariusze odzyskali rower pochodzący z kradzieży z początku września br. Dodatkowo podczas przeszukania, policjanci ujawnili wiertarkę, która była poszukiwana, jako utracona w wyniku przestępstwa przez inną jednostkę. 53-latek już usłyszał zarzuty.
REKLAMA

Do policjantów z wolskiej komendy zgłosiła się pokrzywdzona, która zawiadomiła o kradzieży roweru. Do zdarzenia miało dojść na początku września br. Rower miał być przypięty do stojaka z rowerami.

Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalili pasera, w ręce którego trafił skradziony rower. Podczas przeszukania lokalu należącego do 53-latka, funkcjonariusze ujawnili jeszcze wiertarkę, która była poszukiwana jako utracona w wyniku przestępstwa przez inną jednostkę.

Odzyskane rzeczy zostały zabezpieczone, mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty paserstwa. Za to grozi kara do 5 lat więzienia.

ms

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-19 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-19 19:00
miejsce
Teatr Collegium Nobilium,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-20 18:00
miejsce
Teatr Collegium Nobilium, sala im....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-20 19:00
miejsce
No problem, Warszawa, Bracka 20
wstęp biletowany