Policjanci odzyskali skradziony rower i wiertarkę, paser usłyszał zarzuty

fot. Komenda Stołeczna Policji
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy zatrzymali pasera. Funkcjonariusze odzyskali rower pochodzący z kradzieży z początku września br. Dodatkowo podczas przeszukania, policjanci ujawnili wiertarkę, która była poszukiwana, jako utracona w wyniku przestępstwa przez inną jednostkę. 53-latek już usłyszał zarzuty.
Koronawirus
mazowieckie
421
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Do policjantów z wolskiej komendy zgłosiła się pokrzywdzona, która zawiadomiła o kradzieży roweru. Do zdarzenia miało dojść na początku września br. Rower miał być przypięty do stojaka z rowerami.

Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalili pasera, w ręce którego trafił skradziony rower. Podczas przeszukania lokalu należącego do 53-latka, funkcjonariusze ujawnili jeszcze wiertarkę, która była poszukiwana jako utracona w wyniku przestępstwa przez inną jednostkę.

Odzyskane rzeczy zostały zabezpieczone, mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty paserstwa. Za to grozi kara do 5 lat więzienia.

ms

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
421
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-03-29 18:00
miejsce
Sala Prowincjalska przy Klasztorze...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-29 18:00
miejsce
club Boho22, Warszawa, ul. Żurawia 22
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-29 18:30
miejsce
Teatr Collegium Nobilium, sala im....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-29 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany