21 październik 2019

Poszukiwani zatrzymani w metrze

Policjanci z metra warszawskiego przez weekend nie próżnowali. W ręce funkcjonariuszy wpadły trzy osoby: dwie z nich trafiły do aresztu, trzecia po ustaleniu miejsca przebywania została zwolniona.
REKLAMA

Wywiadowcy, podczas pełnienia służby patrolowej, zwracają uwagę na każde podejrzane zachowanie osób podróżujących metrem. Tak było i tym razem. Gdy zauważyli mężczyznę, który na stacji Dworzec Wileński bez wyraźnego powodu obserwował ruch pasażerski, postanowili działać. Sprawdzili 39-latka w policyjnych bazach, i jak się chwilę później okazało, był on poszukiwany trzema listami gończymi wystawionymi przez praski sąd rejonowy celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Po sporządzeniu dokumentacji Robert M. został zatrzymany i osadzony w areszcie śledczym.

Na tej samej stacji metra policjanci zwrócili uwagę na 41-latka, który zauważywszy mundurowych, starał się nie nawiązywać z nimi kontaktu wzrokowego. Takie zachowanie sprawiło, że policjanci natychmiast podjęli stosowne czynności i wylegitymowali mężczyznę. W trakcie sprawdzania Roberta S. okazało się, że figuruje w policyjnej bazie danych jako osoba poszukiwana przez mokotowską komendę Policji. 41-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie śledczym.

Kolejna osoba poszukiwana została namierzona przez policjantów na stacji Wilanowska. Mateusz B. był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową
w Piasecznie do ustalenia jego miejsca pobytu.

ndl

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2021-10-07 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-08 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-09 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-10 14:30
miejsce
Kino Elektronik, Warszawa,...
wstęp biletowany