Poszukiwany listem gończym, posiadał narkotyki

fot. Komenda Stołeczna Policji
Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym, w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności. Zgodnie z dyspozycją sądu, został przewieziony do zakładu karnego w celu odbycia kary 3,5 roku więzienia.
Koronawirus
mazowieckie
6771
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

W ostatnich dniach, policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy, prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych i ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań, próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 39-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Okręgowy w Olsztynie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów, został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. W lokalu w którym przebywał, znajdowały się narkotyki, które zostały zabezpieczone. 39-latek usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających w warunkach recydywy. Następnie, zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3,5 roku.

ea/ms

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
6771
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-10-04 17:00
miejsce
Kino Elektronik, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 17:00
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Mała Warszawa, Warszawa, Otwocka 14
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Garnizon Sztuki, Warszawa, Stawki 2a
wstęp biletowany