Poszukiwany zatrzymany w samolocie

fot. KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego na stołecznym lotnisku zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Do zatrzymania doszło w samolocie chwilę po jego wylądowaniu. Starobabickim policjantom wsparcia udzielili kryminalni z komisariatu Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie. Mężczyzna od 12 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany w związku z włamaniem, które miało miejsce na terenie naszego powiatu. Prosto z lotniska trafił do aresztu śledczego.
REKLAMA

Kryminalni z komendy w Starych Babicach prowadząc poszukiwania za ukrywającym się przed wymiarem sprawiedliwości od 2007 roku mężczyzną ustalili, że przebywa on za granicą. W ostatnich dniach uzyskali informację o jego powrocie do kraju. Ustalili dzień i godzinę przylotu samolotu, którym miał podróżować. Parę minut po tym, gdy samolot wylądował na stołecznym lotnisku, starobabiccy policjanci wspólnie z kryminalnymi z komisariatu Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie weszli na jego pokład. Tam zatrzymali 31-latka.

Mężczyzna poszukiwany był zw związku z kradzieżą z włamaniem, która miała miejsce na terenie naszego powiatu. Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie wydała za nim list gończy. Zatrzymany prosto z lotniska trafił do aresztu śledczego. Dzięki dobremu rozpoznaniu kryminalnych kolejna osoba ukrywająca się przed organami ścigania została zatrzymana.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-19 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-19 19:00
miejsce
Teatr Collegium Nobilium,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-20 18:00
miejsce
Teatr Collegium Nobilium, sala im....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-20 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany