Przyszła na zakupy, wyszła z cudzym portfelem

Policjanci z Bielan zatrzymali kobietę, który kilka dni temu ze sklepowej lady zabrała portfel, należący do innej klientki. 39-latka trafiła do komendy przy ulicy Żeromskiego gdzie usłyszała zarzut kradzieży. Teraz kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Bielańscy mundurowi zatrzymali kobietę, która z lady sklepowej zabrała portfel należący do innej osoby. 39-latka wykorzystała nieuwagę klientki i zabrała jej własność. Pokrzywdzona zorientowała się, że nie ma portfela z pieniędzmi i dokumentami, więc wróciła do sklepu, niestety jej rzeczy już tam nie było. Kobieta o zdarzeniu poinformowała ekspedientkę, a następnie bielańskich policjantów. Po przejrzeniu zapisu monitoringu został ustalony rysopis podejrzanej, która jak się okazało bardzo często robiła zakupy w tej placówce handlowej.

39-latka została zatrzymana jeszcze tego samego dnia, w momencie swojej ponownej wizyty w sklepie. Policjanci w jej miejscu zamieszkania znaleźli portfel i dokumenty pokrzywdzonej. Śledczy już przedstawili zatrzymanej zarzut kradzieży mienia o wartości powyżej tysiąca złotych, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ks

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-23 18:00
miejsce
club Boho22, Warszawa, ul. Żurawia 22
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-23 18:00
miejsce
Teatr Collegium Nobilium,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-23 19:00
miejsce
Centrum Zarządzania Światem,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-23 19:00
miejsce
Gemba, Warszawa, ul. Wilcza 50/52
wstęp biletowany