Wręczenie odznaczeń państwowych

fot. Komenda Stołeczna Policji
Dzisiaj na dziedzińcu Pałacu Mostowskich podczas uroczystej zbiórki odbyło się wręczenie medali za długoletnią służbę. Odznaczenia wręczył Komendant Stołeczny Policji nadinsp. Paweł Dzierżak.
REKLAMA

O godz. 10.00 na dziedzińcu Pałacu Mostowskich Komendant Stołeczny Policji nadinsp. Paweł Dzierżak wręczył policjantom oraz pracownikom komórek i jednostek organizacyjnych Komendy Stołecznej Policji odznaczenia i medale nadane przez Prezydenta RP. 34 osoby zostały wyróżnione za wieloletnie i wzorowe wykonywanie obowiązków. Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę odznaczono 2 osoby, srebrnymi - 18, a brązowymi - 14.

Komendant pogratulował i podziękował odznaczonym za ich wieloletnią służbę w formacji. Wyraził również słowa uznania za ich codzienny trud, zaangażowanie, dyspozycyjność i umiejętność pogodzenia zadań służbowych z życiem rodzinnym zwracając się do uczestników tymi słowami - (...) jest to okazja dla każdego z nas, aby czuć naprawdę dumę z tego, że nasza praca czy służba znalazła uznanie wśród przełożonych.(...) W imieniu Waszych przełożonych chciałbym Wam serdecznie pogratulować tych odznaczeń i życzyć tego, aby dawały Wam satysfakcję do dalszego działania i dalszej pracy. (...) Te odznaczenia, są podziękowaniem i wyrazami uznania za Wasze osiągnięcia.

 

Tekst: mł. asp. Irmina Sulich

Foto: Marek Szałajski

Film: nadkom. Jarosław Florczak

 

Film Wręczenie odznaczeń państwowych

Pobierz plik Wręczenie odznaczeń państwowych (format mp4 - rozmiar 33.02 MB)

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2021-10-07 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-08 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-09 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-10 14:30
miejsce
Kino Elektronik, Warszawa,...
wstęp biletowany