Zadała cios nożem, została tymczasowo aresztowana

fot. Komenda Stołeczna Policji
Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali kobietę podejrzaną o ciężkie uszkodzenie ciała. Z ustaleń mundurowych wynika, że podczas kłótni, w pewnej chwili kobieta chwyciła za nóż i zadała cios w klatkę piersiową mężczyźnie. Pokrzywdzony trafił do szpitala, 31-latka do policyjnej celi. Po usłyszeniu zarzutu ciężkiego uszkodzenia ciała wobec kobiety został zastosowany tymczasowy areszt na trzy miesiące.
Koronawirus
mazowieckie
808
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Po 2.00 policjanci z Bemowa otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna miał zostać ugodzony nożem w klatkę piersiową. Na miejscu funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia, która udzieliła pomocy pokrzywdzonemu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło podczas kłótni pomiędzy znajomymi. W pewnej chwili kobieta chwyciła za nóż i zadała cios mężczyźnie. Obecni ratownicy medyczni zabrali pokrzywdzonego do szpitala, 31-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi.

Śledczy zajęli się gromadzeniem materiału dowodowego. Podejrzana usłyszała zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec kobiety środka izolacyjnego i decyzją sądu została ona tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ms

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
808
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-06-04 19:00
miejsce
Teatr Imka, Warszawa, M....
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-04 19:30
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-05 19:00
miejsce
Teatr Syrena, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-05 19:00
miejsce
Dom Kultury Świt, Warszawa,...
wstęp biletowany