1 luty 2024

Zderzenie czterech aut na S7 w Czosnowie, zablokowana jezdnia w kierunku Gdańska

zdjęcie: Zderzenie czterech aut na S7 w Czosnowie, zablokowana jezdnia w kierunku Gdańska / pixabay/4894770
Cztery samochody osobowe zderzyły się na trasie S7 w Czosnowie. Czterem osobom udzielono pomocy medycznej, dwie strażacy musieli wydostać z auta. Jezdnia w kierunku Gdańska jest zablokowana.
REKLAMA

Oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Nowym Dworze Mazowieckim podkom. Joanna Wielocha przekazała, że do zdarzenia doszło przed godziną 10 na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną.

"Brały w nim udział cztery auta osobowe. Czterem osobom udzielono pomocy medycznej. W wyniku zderzenia drzwi jednego z aut zaklinowały się i strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by wydostać ze środka dwie osoby" - powiedział oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim kpt. Paweł Plagowski.

Strażak dodał, że w tej chwili trzy osoby są jeszcze badane przez ratowników a jednej osobie jest udzielane wsparcie psychologiczne przez ratowników straży pożarnej.

"Powoli udrażniamy ruch, jednak pojazdy nadal stoją na drodze" - zaznaczył strażak.

Na miejscu jest pięć wozów straży pożarnej i trzy zastępy ratownictwa medyczne. Strażak nie wykluczył, że może dojechać jeszcze jedna karetka.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że jezdnia w kierunku Gdańska jest zablokowana. Policja kieruje na objazd, przez miasto Czosnów.(PAP)

autorka: Marta Stańczyk

mas/ apiech/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Warszawa
6.2°C
wschód słońca: 06:18
zachód słońca: 17:17
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2024-03-02 11:15
miejsce
Dom Sztuki, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-03-02 14:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-03-02 15:00
miejsce
Bazar Klub, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-03-02 15:30
miejsce
Teatr Capitol, Warszawa, ul....
wstęp biletowany