Nieruchomości artykuł sponsorowany
29 lipiec 2021

Aranżacja apartamentu na szczycie – charakter osadzony w przestworzach

fot. nadesłane
W ofercie biura sprzedaży Złotej 44 znajduje się już zaledwie kilkanaście luksusowych apartamentów, a wśród nich ponad dwustumetrowa przestrzeń na 51. piętrze budynku. Wyjątkowy projekt wnętrza od pracowni Tissu Architecture to odważne połączenie designu i naturalnych materiałów, które wraz z zapierającą dech panoramą miasta tworzą silną i energetyczną kompozycję.


Kompozycja w przestworzach


Jedną z najbardziej spektakularnych propozycji z oferty biura sprzedaży Złotej 44 jest ponad dwustumetrowy apartament 511. na szczycie budynku. Ta położona w chmurach przestrzeń oferuje trzy przestronne sypialnie, z których podziwiać można zachodzące nad miastem słońce, duży ponad stumetrowy salon połączony z kuchnią, trzy przestronne łazienki i garderobę. Standard deweloperski apartamentu pozwala na dogodną aranżację, która w pełni odpowie na potrzeby nabywcy.

Energia i inspiracja

Propozycja aranżacji wnętrza nawiązuje do stylu apartamentowca. Luksusowe detale, najwyższej jakości surowce i elementy sztuki nadają przestrzeni indywidualnego charakteru, ale pozwalają poczuć atmosferę domu. Modernistyczna stylistyka łączy w sobie kontrast użytych materiałów oraz swobodę artystycznych instalacji. Wnętrze inspiruje i dodaje energii. Na uwagę zasługuje odważne zestawienie  surowych struktur. Beton na suficie, liczne lustrzane powierzchnie, miedź i stal razem ze szlachetnym kamieniem pietra gray i żółtym kwarcytem, drewnem mango i eukaliptusem – tak wyjątkowe zestawienie przypadnie do gustu mieszkańcom ceniącym światowy design i najwyższej klasy luksus. Ogromną rolę gra tutaj światło. Monochromatyczne wnętrze zostało ocieplone iluminacją designerskich opraw oraz grą intensywnych barw, które występują w dodatkach, szkle oraz tapicerowanych meblach. Proste, nowoczesne formy zostały przełamane swobodnie zawieszonymi asymetrycznymi lampami, które niczym artystyczne instalacje przywodzą na myśl światowe galerie sztuki. To uczucie potęguje obecność oryginalnych dzieł pracowni Moyo Atelier oraz wyeksponowany w salonie obraz dużej skali, którego autorem jest Johnny Abrahams.

Naszym celem było stworzenie ponadczasowego, oryginalnego wnętrza apartamentu, w którym króluje stonowana kompozycja barw przełamana mocnym akcentem koloru oraz kontrastowe zestawienie materiałów. Wszystkie pomieszczenia apartamentu tworzą swobodną, otwartą przestrzeń. Chcieliśmy aby definiowały ją powtarzające się formy i materiały. Stylistyka wnętrza ma podążać za otwartym widokiem na różnorodną, rozwijającą się i nowoczesną Warszawę – mówią architekci biura Tissu Architecture.

Funkcje użytkowe pomieszczeń zostały wyznaczone jako strefy za pomocą jedynie subtelnych przymknięć meblami, szkłem lub wytyczone światłem. Duża ponad dwustumetrowa przestrzeń apartamentu pozostaje tu otwarta, a jej płynność pozwala mieszkańcom korzystać dowolnie z każdego jej kawałka.

Więcej o ZŁOTA 44
Inwestorami apartamentowca ZŁOTA 44 są fundusz inwestycyjny zarządzany przez AMSTAR, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, USA oraz innych krajach na całym świecie, oraz BBI Development SA – spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Więcej informacji na http://www.zlota44.com
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Warszawa
20.6°C
wschód słońca: 04:26
zachód słońca: 20:39
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2022-05-26 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-26 19:00
miejsce
Studio Buffo, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-26 19:30
miejsce
Garnizon Sztuki, Warszawa, Marii...
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-26 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany