11 październik 2019

Rynek pracy otwarty dla wszystkich

fot. UM Warszawa
W środę, 16 października, w godz. 10.00 - 17.00, w Pałacu Kultury i Nauki (IV piętro) odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. 87 wystawców i ponad 7 tysięcy ofert pracy. To dobra okazja, aby poznać aktualne trendy w rekrutacji i skorzystać z wielu praktycznych porad ekspertów.
REKLAMA

Na targach poszukiwani będą m.in. specjaliści IT, informatycy, inżynierowie, prawnicy, księgowi, specjaliści ds. marketingu, finansów, kierownicy projektów, kadra kierownicza, pracownicy budowlani, kosztorysanci, kierownicy budowy, specjaliści ds. międzynarodowych, elektrycy, mechatronice, elektronicy, spawacze, ślusarze, automatycy, specjaliści związani z prowadzaniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego, pracownicy administracyjni, magazynierzy i kierowcy.

Swoje oferty pracy zaprezentują pracodawcy z branży nowoczesnych technologii, transportu autobusowego i kolejowego, FMCG, handlowej, hotelarstwa, produkcyjnej i technicznej, gastronomi, usług porządkowych, ochrony osób i mienia, a także administracja publiczna i służby mundurowe (wojsko, policja, służba więzienna, straż graniczna).

Organizatorzy przygotowali dla odwiedzjących Strefę pracodawców francuskich, w której odbywać się będą rekrutacje do firm zrzeszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej. Eksperci z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi udzielą wielu praktycznych porad dotyczących skutecznego poszukiwania pracy i procesów rekrutacyjnych.

Tegoroczna edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości to także oczekiwany i cieszący się dużym zainteresowaniem Salon doradztwa zawodowego oraz Salon ekspertów, gdzie na wszystkich poszukujących nowych ścieżek rozwoju czekają wykłady i prezentacje ekspertów, które w każdym roku gromadzą liczne grono zainteresowanych. Odwiedzający targi będą mogli poznać kompetencje przyszłości, przygotować się profesjonalnie do kontaktów z rekruterami, znaleźć szansę na rozwój swojej kariery oraz dowiedzieć się jak bezpiecznie i z sukcesem podjąć pracę w Polsce. Pracodawcy i przyszli przedsiębiorcy uzyskają cenne informacje w kwestiach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców firmy. Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się m.in., jak poprawnie napisać CV oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także w jaki sposób z sukcesem przejść procesy rekrutacyjne i znaleźć swoją ścieżkę kariery.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: www.up.warszawa.pl/targi.

 
Źródło: UM Warszawa
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2021-10-07 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-08 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-09 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-10 14:30
miejsce
Kino Elektronik, Warszawa,...
wstęp biletowany