Wielkie otwarcie kina Helios w Legionowie!

fot. nadesłane
Cztery sale, mogące pomieścić łącznie ponad 600 widzów, repertuar uwzględniający najlepsze (polskie i światowe) produkcje oraz doskonała atmosfera – w legionowskiej Galerii Gondola, w mikołajki, Helios otwiera swój 49. multipleks. Z tej okazji mieszkańcy mogą liczyć na szereg atrakcji – zarówno na ekranie, jak i w nowoczesnym foyer kina. Wielkie otwarcie potrwa aż do niedzieli!
REKLAMA
Najmłodsi kinomani z pewnością skorzystają z bajecznego repertuaru. W ten weekend nie zabraknie przebojowej „Krainy lodu 2” i pełnej przygód animacji „Śnieżna paczka”. W ramach kina familijnego Helios zaprosi także na takie tytuły jak „Młody renifer Alex” i „Ratujmy Florę”. 6 grudnia widzów przywita sam Mikołaj, który zaprosi do udziału w filmowych konkursach z Kołem Fortuny. Natomiast w sobotę i niedzielę o wyjątkową atmosferę zadbają animatorzy, którzy przywitają widzów nie tylko uśmiechem, ale też workiem pełnym słodkości i atrakcjami.

W hasło „moc niespodzianek” wpisze się niewątpliwie bogaty program animacji: balonowe sztuczki, profesjonalne makijaże inspirowane bajkowymi bohaterami, fryzjer proponujący maluchom kolorowe warkoczyki czy też warsztaty architektoniczne i liczne konkursy. Ponadto podczas całego weekendu (piątek – niedziela) legionowska pizzeria Domino’s Pizza będzie bezpłatnie częstowała pierwszych widzów gorącą pizzą. Mikołajki w kinie Helios z pewnością zapadną w pamięć każdemu dziecku.

Helios odda w ręce mieszkańców Legionowa obiekt gwarantujący najmocniejsze emocje kinowe w znakomitej jakości. W multipleksie wyjątkową jakość odbioru zapewnią między innymi: projektory Christie 4K, rewelacyjny dźwięk DOLBY DIGITAL 5.1 oraz technologia DepthQ 3D. Na jednym z ponad 600 miejsc – czy to na komfortowym fotelu, czy na podwójnej kanapie, dorosły widz w pierwszych dniach działalności kina będzie mógł obejrzeć kryminał „Na noże” czy też komedię romatyczną „Jak poślubić milionera?”.

Podobnie jak w pozostałych obiektach, także w Legionowie pojawią się różnorodne projekty specjalne, wśród których warto wymienić chociażby Kino Kobiet – wyjątkowe seanse tylko dla pań, Nocne Maratony Filmowe – ulubiony „punkt programu” młodszych widzów, czy też Kulturę Dostępną, w ramach której prezentowane będą najlepsze polskie filmy w cenie tylko 10 złotych za bilet. Specjalnie z myślą o najmłodszych widzach, w co drugą niedzielę miesiąca kino organizować będzie Filmowe Poranki ze specjalnym bajkowym repertuarem, wzbogacone licznymi atrakcjami oraz konkursami.

Nasza sieć dba o każdego widza, co znajduje odzwierciedlenie zarówno w doborze najlepszego repertuaru, jak i bogatej ofercie gastronomicznej. Na terenie legionowskiego multipleksu nie zabraknie oczywiście Helios Café i kinowego baru – przestrzenie te, oprócz słynnego karmelowego popcornu czy pysznych nachosów, proponują takie specjały jak napar cascara, czyli  orzeźwiającą herbatę z wiśni kakaowca – zachęca Maja Vachev, Dyrektor Promocji i PR Helios SA.

Sieć legionowskim widzom zaoferuje liczne promocje cenowe takie jak: Superwtorek, gdzie w każdy wtorek bilety na wszystkie seanse 2D w regularnym repertuarze dostępne będą w cenie 14,90 zł, „Szczęśliwe Poranki” w ramach których można nabyć tańsze bilety na poranne seanse, Bueno Czwartki, ofertę bilet rodzinny oraz atrakcyjne zniżki w ramach Programu Karta Dużej Rodziny
z tańszymi biletami oraz ofertą barową w korzystnej cenie.

Najnowocześniejsza technologia, krystalicznie czysty obraz i niesamowite wrażenia dźwiękowe, wyjątkowy repertuar, wyśmienita atmosfera, a także moc konkursów towarzyszących projekcjom filmowym – nowe kino Helios z pewnością skradnie serca wszystkich mieszkańców Legionowa!


Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 48 kinami mającymi łącznie 273 ekrany i ponad 52 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:30
miejsce
Chopin Point Warsaw, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 19:00
miejsce
Teatr Imka, Warszawa, M....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 19:00
miejsce
Chopin Point Warsaw, Warszawa,...
wstęp biletowany