9 maj 2019
patronat medialny

Największe wydarzenie dla fanów sportów walki w Poznaniu

Już 25 maja 2019 r. o godz. 20: 00 w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będziemy świadkami wyjątkowego wydarzenia, które zgromadzi największych fanów MMA oraz Boksu.
REKLAMA
Podczas Gali Poznań Fight Show Night do walki staną zawodnicy z najlepszych klubów w Polsce oraz z zagranicy. Zgromadzona publiczność będzie mogła zobaczyć reprezentantów ćwiczących, na co dzień w klubach takich jak: Ankos MMA, MMA Devil, Czerwony Smok, Boks Poznań, Silesia Boxing, Ring Riders Gdynia, Power Zone 21, Rio Grappling Ostrów Wlkp. i wielu innych. 

Pośród uczestników nie zabraknie gości z zagranicy, którzy reprezentując swoje klubu będą walczyć o zwycięstwo w stolicy wielkopolski. W ringu naprzeciwko siebie staną m.in. Łukasz Dziudzia – Kamil Kraska, Jakub Mroczkowski - Mykolay Zakovorotnyi, Michał Krawczyk – Przemysław Kacieja, Błażej Nowak – Piotr Brzoska oraz inni zawodnicy, którzy są prezentowani na profilu wydarzenia na Facebook’u „Poznań Fight Show Night”

Podczas Gali obejrzymy aż 8 pojedynków, 4 w formule MMA oraz 4 walki bokserskie. W trakcie walk z pewnością nie zabraknie precyzyjnych i silnych ciosów oraz szybkich uników, które będą tylko podgrzewać atmosferę całego wydarzenia wśród zgromadzonej publiczności. Więcej informacji dotyczących Gali Poznań Fight Show Night oraz sprzedaży biletów można znaleźć na stronie. Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebook’u „Poznań Fight Show Night”.
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2021-07-09 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-10 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-16 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-17 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany