26 listopad 2019

Krzysztof Zalewski żonaty. Fani zadziwieni

By When reusing, please credit me asauthor: Adam Kliczek, http://zatrzymujeczas.pl (CC-BY-SA-3.0)If you use my image on your website, please send me an email with webpage adress. If you use my image i
Piosenkarz Krzysztof Zalewski jest cenionym artystą, ma ogromne grono wielbicieli i jego artystyczne dokonania zaliczają go do ścisłej czołówki polskich wykonawców. Jednak sława nie sprawia, że plotkarskie media biorą go na cel - o jego prywatnym życiu wiemy niewiele. Tymczasem występ w ostatnim finale kolejnej edycji "Top Model”, jak zauważyła WP.PL, uchylił rąbka tajemnicy na temat osobistych relacji.
REKLAMA
Występy finalistów przyćmił komentarz Michała Piroga. Kiedy podczas finału na scenie pokazał się Krzysztof Zalewski, prowadzący skomentował jego występ intrygującymi wszystkich słowami, które miały żartobliwie wyrażać żal: „Gdyby on tylko nie miał żony...".

Jak informuje portal, do tej pory wiadomo było jedynie wtajemniczonym, że Zalewski zaręczył się z Olgą Tuszewską, menadżerką Moniki Brodki. Tymczasem okazuje się, że para wzięła cichy ślub, bez obiektywów i rozgłosu.
Ola i Krzysztof mają dziecko. Ich ciepłe relacje znajdują niejednokrotnie opis w tekstach piosenek artysty.


Źródło: WP gwiazdy
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-26 19:00
miejsce
Teatr Imka, Warszawa, M....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 19:00
miejsce
Chopin Point Warsaw, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 19:30
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 20:00
miejsce
Klub Poziomy, Warszawa, Nowy Świat...
wstęp biletowany