2 sierpień 2020

Pomorskie: stopniowo ustępują korki przed bramkami A1 w Rusocinie

fot. PAP
W niedzielę po południu stopniowo maleją korki, które od rana tego dnia tworzą się na bramkach autostrady A1 w Rusocinie. Niewielkie zatory utrzymują się nadal na drogach prowadzących nad morze, w tym na Półwysep Helski.
REKLAMA

Z informacji zamieszczonych przez serwisy drogowe opierające się na danych satelitarnych wynika, że zatory przed bramkami autostrady A1 w Rusocinie mają w niedzielne popołudnie około kilometra długości. Tworzą się one zarówno na wjeździe, jak i na zjeździe z płatnej autostrady. Kolejki oczekujących aut są mniej więcej o połowę krótsze niż w niedzielę rano.

Sięgające około kilometra długości korki tworzą się nadal także na drodze S6, zwłaszcza na jej odcinku między Gdynią a Redą. Podobne zatory powstają również na drodze nr 216 z Trójmiasta na Półwysep Helski. Zakorkowany jest zwłaszcza odcinek drogi nr 216 między Redą a Władysławowem.(PAP)

Autor: Anna Kisicka

aks/ joz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
mazowieckie
107823
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2021-03-25 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-26 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-27 19:00
miejsce
Garnizon Sztuki, Warszawa, Marii...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-27 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany