29 kwiecień 2023

Staramy się dopasować loty z Radomia, by trafiały w gusta pasażerów południowego Mazowsza

zdjęcie: Staramy się dopasować loty z Radomia, by trafiały w gusta pasażerów południowego Mazowsza / fot. PAP
fot. PAP
Staramy się tak dopasować nasze kierunki lotów z Radomia, by trafiały w gusta pasażerów, którzy podróżują turystycznie z południowego Mazowsza i z Radomia - zapewnił PAP rzecznik PLL LOT Krzysztof Moczulski. Dlatego - jak mówił - Kopenhagę zastąpiono Warną.
REKLAMA

Moczulski przekazał, że zainteresowaniem cieszą się połączenia majówkowe LOT-u z lotniska Warszawa-Radom.

"Wypełnienie samolotów na majówkę jest znakomite. Obserwujemy, jak się rozwija sprzedaż. Na tej podstawie dostosowaliśmy kierunki. Dlatego też Kopenhagę zastąpiliśmy wakacyjną Warną. Oprócz tego z Radomia polecimy do Paryża, Prewezy czy Tirany" - powiedział rzecznik.

Jak dodał Krzysztof Moczulski, patrząc na te pierwsze loty można zaobserwować, że to głównie ruch rodzinny. "Staramy się tak dopasować nasze kierunki z Radomia, by trafiały w gusta pasażerów, którzy podróżują turystycznie z południowego Mazowsza i z Radomia" - wskazał.

Lotnisko Warszawa-Radom oficjalnie otwarto w czwartek, tego dnia odbył się pierwszy rejs. Wybudowany niemal od podstaw port jest przeznaczony głównie dla pasażerów mieszkających w promieniu ok. 100–150 km od Radomia. Pierwsze połączenia regularne z lotniska w Radomiu są realizowane przez PLL LOT do Paryża, Rzymu, Prewezy, Tirany i Warny. (PAP)

autor: Aneta Oksiuta

aop/ amac/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Warszawa
8.8°C
wschód słońca: 04:21
zachód słońca: 20:45
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2023-05-31 17:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-31 18:00
miejsce
Kino Elektronik, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-31 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-31 19:00
miejsce
Centralna Spółdzielnia Komediowa,...
wstęp biletowany