6 sierpień 2020

Cała stolica na hulajnogi, czyli wakacyjna akcja "Hulamy z Czwórką" już w ten weekend w Warszawie.

fot. nadesłane
W nadchodzący weekend, 8 i 9 sierpnia, ekipa radiowej Czwórki ponownie wyruszy w miasto na hulajnogach elektrycznych. W sobotę dziennikarze odwiedzą największe stołeczne skateparki, by stanąć w szranki z mistrzami deskorolki i rowerów BMX. Z kolei w niedzielę pohulają po alejkach największych warszawskich parków, rozdając czwórkowe gadżety i bony na przejażdżki miejskimi hulajnogami Dott.
REKLAMA
Trasę kolejnej, letniej akcji „Hulamy z Czwórką” wytyczą miejsca relaksu i aktywnego wypoczynku – popularne zarówno wśród mieszkańców Warszawy, jak i odwiedzających stolicę turystów. Warto śledzić ekipę Czwórki, by zdobyć vouchery na przejazdy miejskimi hulajnogami Dott i atrakcyjne czwórkowe gadżety. Dodatkowo relacje z całej akcji zostaną udostępnione na stronie internetowej i w mediach społecznościowych stacji oraz pojawią się w wybranych audycjach.

W sobotę dziennikarze radiowej Czwórki zmierzą się z niełatwymi do pokonania przeszkodami na terenie kilku stołecznych skateparków. Ich hulajnogowe zmagania z ekstremalnymi trickami będzie można obserwować na torach: na Bemowie, nad Wisłą w pobliżu Centrum Nauki Kopernik, przy Agrykoli i przy Bażantarni na Ursynowie. – Naszą przygodę w warszawskich skateparkach zaczyniemy od minirampy, quarter pipe, funboxu z grindboxem, funboxu z poręczą, bank rampu, ławki, poręczy prostej i samego grindboxu. Pytanie brzmi – czy damy radę? Ale jak skakać, na hulajnogach oczywiście, to wyłącznie na głęboką wodę! – zapowiadają dziennikarze Czwórki.

Kolejnego dnia Czwórka zaprosi słuchaczy na przejażdżkę po wybranych terenach zieleni miejskiej przeznaczonych do rekreacji. I tak, podczas niedzielnej wyprawy dziennikarze na hulajnogach odwiedzą: Park Kępa Potocka na Bielanach, Park Saski, Pole Mokotowskie i praski Park Skaryszewski.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
107823
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2021-04-08 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-09 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-10 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-15 19:00
miejsce
Garnizon Sztuki, Warszawa, Marii...
wstęp biletowany