23 styczeń 2023

Damian Skóra w programie "Wspomnisz moje słowa" + goście

zdjęcie: Damian Skóra w programie
kupbilecik24.pl / Damian Skóra w programie
Zapraszamy 15 marca 2023 roku do New Vegas Club, Warszawa, Stanisława Kulczyńskiego 14.
REKLAMA
data: 2023-03-15 19:00
miejsce: New Vegas Club, Warszawa, Stanisława Kulczyńskiego 14
bilety: KUP BILET
 

Zapraszamy na wydarzenie z kategorii premium. Żadne dyskontowe marki własne, żadne przeceny, wyłącznie 100% fileta. Program "Wspomnisz moje słowa" odwiedził już całą Polskę, zarówno tę w Polsce, jak i w UK, aby zawitać dostolicy i tutaj pokazać się w formie już dojrzałej, gotowej do żniw, czyli nagrania go techniką wideokamerowania. Celowo odkładany, aby go przedstawić nie jako chwiejącego się na nogach jelonka, a dorosłego capa, który niejedno widział. "Cap to przecież inny gatunek" pomyśleliście. Słusznie, bowiem metamorfozy jakie przeszedł od momentu powstania zmieniły jego cechy osobnicze na tyle, że go najwytrawniejsi myśliwi nie poznają, a Ci jak wiadomo, oko mają bystre, chyba, że na linię strzału wejdzie kolega.

DAMIAN SKÓRA
Damian to osoba rzutka, krzepka, ochocza oraz łysa, trochę nerwus. Posiada balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na youtube i płatnych platformach. Jego ostatni program "Ma Pan rację, przepraszam" cieszy się bardzo dobrymi recenzjami i jest dostępny pod tym adresem: https://youtu.be/o7UmATVvClk - oszczędnie gospodaruje tam wulgaryzmami, aby ustąpić miejsce większej ilości absurdu i obserwacjom wychodzącym poza kanon "co te kobitki mają w tych torebkach".

W nowym, nieco bardziej bezpośrednim w swoim przekazie materiale "Wspomnisz moje słowa" szczere wyznania mieszają się z abstrakcją. Damian wyciąga kolejne elementy rzeczywistości i pojedynkuje się z nimi na stojąco, czasem w parterze. Czasem jest to przeciwnik godny, a czasem niskiej reputacji tematyka około cielesna (protezy również uwzględniane). Niemniej, są to rzeczy przydatne do śmiania.

Zapraszamy również osoby, które chcą się złapać za guzik widząc Damiana i zapewnić sobie szczęście. Znajomym będziecie mogli wmawiać, że macie zdjęcie z Arturem Szpilką / Grubsonem / Parisem Platynovem (niepotrzebne skreślić) i wszyscy wyjdą zadowoleni.

Na scenie pojawią się także goście, o których więcej informacji wkrótce!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Damian Skóra Stand-up
artyści:
Damian Skóra
Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki". Miłośnik humoru absurdalnego, energetycznie gdzieś pomiędzy tornado z piorunami a kilogramem wątróbki. Na pytanie czy stresuje się będąc na scenie odpowiada, że stresuje się jak na niej nie jest. To dla niego naturalne środowisko, gdzie funkcjonował wcześniej kilkanaście lat jako muzyk, którym do dziś pozostaje. Mieszkaniec Krakowa, członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się w języku angielskim. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Warszawa
3.5°C
wschód słońca: 07:16
zachód słońca: 16:22
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2023-02-02 17:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-02 19:00
miejsce
Scena Relax, Warszawa, Złota 8
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-02 19:00
miejsce
Scena Relax, Warszawa, Złota 8
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-02 19:00
miejsce
Centralna Spółdzielnia Komediowa,...
wstęp biletowany