7 sierpień 2019

Daria Zawiałow zagra charytatywnie na Freta

fot. nadesłane
11 sierpnia o godzinie 20:00 w Sali Prowincjalskiej w klasztorze oo. Dominikanów przy ul. Freta 10 w Warszawie wystąpi Daria Zawiałow z zespołem. Wstęp na koncert zapewni zakup cegiełki w cenie 50 złotych. Cegiełki będzie można zakupić w kawiarni Dobroczynna, online oraz w dniu koncertu na miejscu od godziny 19:00. Koncert odbędzie się w ramach Jarmarku św. Jacka 2019, a całkowity dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie programu dożywiania dzieci w szkołach w całej Polsce, prowadzonego przez Grupę Charytatywni Freta.
REKLAMA
W niedzielę poprzedzającą długi sierpniowy weekend będzie można wziąć udział w pełnym rockowej energii, żywiołowości i świeżego brzmienia koncercie Darii Zawiałow wraz z zespołem. Artyści zagrają w Sali Prowincjalskiej w klasztorze oo. Dominikanów przy ulicy Freta 10 w Warszawie. Cegiełki można kupić przed koncertem w kawiarni Dobroczynna przy ul. J. Dąbrowskiego 30  w Warszawie, online pod linkiem oraz w dniu koncertu na miejscu od godziny 19:00.

Całkowity dochód z cegiełek zapewniających udział w koncercie zostanie przeznaczony na dofinansowanie programu dożywiania dzieci w szkołach. Organizator koncertu, grupa Charytatywni Freta, prowadzi ten program od kilku lat. Obecnie korzysta z niego ponad 240 dzieci w całej Polsce.

Daria Zawiałow to wszechstronna artystka – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka – która klika lat temu przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Wyróżniają ją wyjątkowy głos i wyrazista osobowość sceniczna. Do tej pory artystka wydała dwa albumy – debiutancki „A Kysz!”, który ukazał się w 2017 roku oraz „Helsinki”, którego można słuchać od kilku miesięcy. Niedzielny koncert Darii Zawiałow wypełnią piosenki z najnowszego albumu oraz przeboje dobrze znane na przykład z anten radiowych.

Koncert Darii Zawiałow odbędzie się w ramach tegorocznego Jarmarku św. Jacka organizowanego przez grupę Charytatywni Freta. Jarmark jest corocznym wydarzeniem, któremu towarzyszą koncerty, spotkania autorskie oraz warsztaty i animacje dla najmłodszych i starszych uczestników. Program tegorocznego Jarmarku św. Jacka dostępny na stronie: www.jarmarkjacka.blogspot.com a aktualne informacje można sprawdzać na profilu na Facebooku: www.facebook.com/jarmarknafreta 


DODATKOWE INFORMACJE:

Głównym organizatorem Charytatywnego Jarmarku Wielkanocnego jest Grupa Charytatywni Freta, która działa przy klasztorze oo. Dominikanów w Warszawie od 2011 roku. Jej zadaniem jest pomaganie ubogim i potrzebującym dzieciom oraz ich rodzinom. Prowadzi program dożywiania w szkołach, którym objętych jest ok. 240 dzieci w całej Polsce oraz współpracuje z fundacjami, grupami i świetlicami działającymi przy klasztorach dominikańskich. Oprócz tego do potrzebujących rodzin trafia pomoc w postaci paczek świątecznych czy wyprawek szkolnych. Podopieczni grupy korzystają z programu korepetycji, stypendiów naukowych i sportowych, opieki medycznej i psychologicznej, warsztatów teatralnych, artystycznych i kulinarnych, ferii w mieście oraz wyjazdów wakacyjnych.

Więcej informacji na temat działania grupy Charytatywni Freta można znaleźć na stronie http://charytatywnifreta.dominikanie.pl/ oraz profilu na Facebooku www.facebook.com/CharytatywniFreta 

Program Jarmarku św. Jacka dostępny na stronie: www.jarmarkjacka.blogspot.com

Zapraszamy także do odwiedzania profili na Facebooku:
www.facebook.com/jarmarknafreta
www.facebook.com/CharytatywniFreta
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-19 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-19 19:00
miejsce
Teatr Collegium Nobilium,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-20 18:00
miejsce
Teatr Collegium Nobilium, sala im....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-20 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany