22 wrzesień 2022

Film(l)ove

zdjęcie: Film(l)ove / kupbilecik24.pl / Film(l)ove
kupbilecik24.pl / Film(l)ove
Zapraszamy 13 listopada 2022 roku do Scena Relax, Warszawa, Złota 8.
REKLAMA
data: 2022-11-13 18:00
miejsce: Scena Relax, Warszawa, Złota 8
bilety: KUP BILET
 

Halina Mlynkova - "Dwa serduszka". Zapowiedź nowego albumu "Film(l)ove" artystki. Halina Mlynkowa wydaje pierwszy singiel - "Dwa serduszka" jednocześnie zapowiadając nowy album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych. Przepiękny utwór "Dwa serduszka" dobrze znany z filmu "Zimna Wojna", to mariaż niezwykłego świata fortepianu, kwartetu smyczkowego i wysublimowanej elektroniki. Jest on nagrany w technologii Dolby Atmos, dzięki której utwór i cała planowana płyta nabierają niesamowitej przestrzeni 3D. Jest to jest zupełnie nowe doświadczenie muzyczne. Charakter singla dopełnia nastrojowy, czarno - biały klip nagrany w pałacowych przestrzeniach.

Jak mówi Halina Mlynkova: "Która to już droga w moim życiu... Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które "gdzieś już kiedyś słyszeliście". Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film...i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej". Singiel "Dwa serduszka" zapowiada piąty solowy album artystki, który ukaże się jesienią tego roku.

Halina Mlynkova - piosenkarka, autorka tekstów. To z pewnością wyjątkowa postać na polskim rynku muzycznym, obdarzona przepięknym charakterystycznym wokalem. Pozwala jej to na swobodne flirtowanie z różnymi gatunkami muzycznymi i odnajdowanie się w wielu stylistykach, od pop-rocka, przez brzmienia etniczne aż inspiracji muzyką irlandzką.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Halina Mlynkova
artyści:
Halina Mlynkova
Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości, była wokalistka Brathanków, od dawna kroczy własną ścieżką. Brzmienia jej popowych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Warszawa
13.2°C
wschód słońca: 06:38
zachód słońca: 18:11
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2022-10-02 11:00
miejsce
Teatr Capitol, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 11:00
miejsce
Wawerskie Centrum Kultury - Filia...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 15:00
miejsce
Wawerskie Centrum Kultury - Filia...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 17:00
miejsce
Scena Relax, Warszawa, Złota 8
wstęp biletowany