18 grudzień 2019

Finał gwiezdnej sagi na ekranach kin Helios!

fot. nadesłane
Zanim zaczniemy wypatrywać pierwszej gwiazdki w wigilijny wieczór i zaprzęgu Świętego Mikołaja, spójrzmy na ekrany kin Helios w całej Polsce, gdzie gwiazd będzie znacznie więcej… Saga rodziny Skywalkerów powoli dobiega końca. Tego filmowego wydarzenia po prostu nie można przegapić!
REKLAMA
Premiera zaplanowana na 19 grudnia ucieszy przede wszystkim miłośników klasyki fantasy, którzy czekają na finał finałów odwiecznej batalii pomiędzy jasną i ciemną stroną mocy… Nadchodzą „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”! Członkowie organizacji Ruchu Oporu ponownie stawią czoła Najwyższemu Porządkowi.

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze połączyli siły, aby zabrać nas w spektakularną podróż do odległej galaktyki. Nadszedł czas na ostatnią, dziewiątą część historii zapoczątkowanej w 1977 roku. Czym zaskoczą w finale twórcy jednej z najbardziej kultowych serii w historii kina? Widzowie już za chwilę będą szukać odpowiedzi na to pytanie na dużym ekranie. Jedno jest pewne – to będzie wyjątkowe filmowe wydarzenie, a o emocje w wielkim finale zadbają między innymi Billie Lourd, Mark Hamill, Daisy Ridley oraz Adam Driver.

Bilety na międzyplanetarną podróż czekają w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie: www.helios.pl/starwars. Zapraszamy na przedpremierowe seanse filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” już od 18 grudnia. Niech moc będzie z Wami!
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-25 19:00
miejsce
Teatr Collegium Nobilium,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-25 20:00
miejsce
Odessa Club, Warszawa, Kolejowa 8/10
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 19:00
miejsce
Teatr Imka, Warszawa, M....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 19:30
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany