24 marzec 2020

Premiera nowego programu + Rap/Acze

kupbilecik24.pl / Premiera nowego programu + Rap/Acze
Zapraszamy 23 kwietnia 2020 roku do Związek Nienasycony, Warszawa, ul. Rydygiera 8/18.
Koronawirus
mazowieckie
318
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
data: 2020-04-23 20:00
miejsce: Związek Nienasycony, Warszawa, ul. Rydygiera 8/18
bilety: KUP BILET
 

PREMIERA NOWEGO PROGRAMU!!!

Po wielkim sukcesie programu "Warto powtarzać" który został zaprezentowany ponad 500 razy na żywo dla publiczności z całego świata m.in. z USA, Węgier, Irlandii, Włoch, Janek Wolańczyk, jedyny jąkający się stand-uper w Polsce powraca z nowym programem.

"Jąkający się psychopata" to opowieść o przygodach i trudach życia osoby zmagającej się z wadą wymowy. Będzie to ponad 80 minut historii i anegdot które rozbawią Was do łez oraz pokażą Wam, że nawet mimo przeciwności losu można spełniać swoje najskrytsze marzenia. Duża dawka energii oraz dystansu do otaczającego nas świata to jedna z wielu rzeczy zapewnionych podczas tego występu. Dodatkowo przed Ja-ja-jankiem wystąpi przed Wami młody utalentowany artysta Tobiasz "Acze" Piechociński który wprowadzi Was swoimi rapowymi utworami w klimat tego wydarzenia.

O Artystach:
JANEK WOLAŃCZYK - jedyny w Polsce jąkający się Stand-Up"er. Na scenie jest od 2014 roku. Jeden z najbardziej energicznych komików w naszym kraju. Opowieściami o rodzinie, swoich byłych związkach, szkole i swoich poprzednich pracach sprawia, że publiczność utożsamia się z bohaterami jego historii, co tworzy niesamowitą atmosferę. Występował w Comedy Central oraz uczestniczył w wielu audycjach radiowych. Uwielbia swoje miasto rodzinne, którym jest Wrocław, co nie raz da się wyłapać w jego materiale. Do tej pory stworzył 3 autorskie, godzinne programy komediowe i teraz z czwartym z kolei podbija Polskę.
Janek Wolańczyk "Warto powtarzać" (2018-2019)

ACZE - właściwie Tobiasz Piechociński, urodzony w 1993 roku w Nakło nad Notecią raper mający na swoim koncie 4 solowe płyty i dwie EP. Współpracował z Wizją lokalną (Szula, OSA) oraz KMS. Koncertował przed takimi raperami jak Quebonafide, DonGuralEsko, Zeus, Bonson czy VNM, Jego głównym i największym walorem jest autentyczność i niepodrabialny styl. Jego najpopularniejszy utwór "Twój taniec" przekroczył magiczną barierę 1.000.000 odsłon na YouTube.
Acze "Twój taniec" (2019)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Janek Wolańczyk Stand-up
artyści:
Janek Wolańczyk
JANEK WOLAŃCZYK - je je jedyny w Polsce jąkający się Stand-Up"er. Na scenie jest od 2014 roku. Jeden z najbardziej energiczniejszych komików w naszym kraju. Opowieściami o rodzinie, swoich byłych związkach, szkole i o swoich poprzednich pracach sprawia że publiczność wraz z nim utożsamia się z historiami co tworzy niesamowitą atmosferę. Występował w Comedy Central oraz uczestniczył w wielu audycjach radiowych. Uwielbia swoje miasto rodzinne którym jest Wrocław co nie raz da się usłyszeć w jego materiale. Stworzył trzy godzinne programy komediowe i teraz z czwartym startuje w Polskę. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
318
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-03-28 12:30
miejsce
Teatr Młyn - Scena na Poddaszu,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-28 15:00
miejsce
Teatr Syrena, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-28 15:00
miejsce
Teatr Capitol, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-28 19:00
miejsce
Chopin Point Warsaw, Warszawa,...
wstęp biletowany