Spotkanie z bestsellerową autorką: V.E Schwab po raz pierwszy w Polsce!

zdjęcie: Spotkanie z bestsellerową autorką: V.E Schwab po raz pierwszy w Polsce! / kupbilecik24.pl / Spotkanie z bestsellerową autorką: V.E Schwab po raz pierwszy w Polsce!
kupbilecik24.pl / Spotkanie z bestsellerową autorką: V.E Schwab po raz pierwszy w Polsce!
Zapraszamy 20 czerwca 2023 roku do Vizja Park - Aula Główna, Warszawa, Ul. Okopowa 59.
REKLAMA
data: 2023-06-20 17:00
miejsce: Vizja Park - Aula Główna, Warszawa, Ul. Okopowa 59
bilety: KUP BILET
 

Cześć! Wydawnictwo Poznańskie serdecznie zaprasza na jedyne w swoim rodzaju spotkanie z bestsellerową autorką - V.E Schwab po raz pierwszy w Polsce!

Wszystkie osoby czytające, które zakochały się w "Niewidzialnym życiu Addie LaRue", seriach "Złoczyńcy" i "Świat Verity" będą miały okazję na posłuchanie Victorii i zdobycie wymarzonego autografu. Zapraszamy Was na dwa spotkania: do Warszawy (20.06, Vizja Park - Aula Główna) oraz do Krakowa (21.06, Auditorium Maximum). Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 17.00! Po spotkaniu będzie możliwość krótkiej rozmowy z V.E.Schwab.

V.E. Schwab jest bestsellerową osobą autorską "New York Timesa". Używa zaimków she / they. Na swoim koncie ma kilkanaście książek z różnych gatunków, w tym popularne serie fantasy "Złoczyńcy" oraz "Odcienie Magii" i bestsellerową dylogię YA - "Świat Verity", do tego grona dołączył niedawno również Gallant. Jej największym bestsellerem stała się powieść Niewidzialne życie Addie LaRue, która zawładnęła sercami osób czytających na całym świecie. Wkrótce ma się pojawić ekranizacja. Mieszka w Edynburgu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Spotkanie autorskie - V.E. Schwab
artyści:
V.E. Schwab
V.E. Schwab jest bestsellerową osobą autorską „New York Timesa”. Używa zaimków she / they. Na swoim koncie ma kilkanaście książek z różnych gatunków, w tym popularne serie fantasy „Złoczyńcy” oraz „Odcienie Magii” i bestsellerową dylogię YA – „Świat Verity”, do tego grona dołączył niedawno również Gallant. Jej największym bestsellerem stała się powieść Niewidzialne życie Addie LaRue, która zawładnęła sercami osób czytających na całym świecie. Wkrótce ma się pojawić ekranizacja. Mieszka w Edynburgu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Warszawa
8.7°C
wschód słońca: 04:21
zachód słońca: 20:45
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2023-05-31 17:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-31 18:00
miejsce
Kino Elektronik, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-31 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-31 19:00
miejsce
Centralna Spółdzielnia Komediowa,...
wstęp biletowany