2 grudzień 2022

Wolskie Mikołajki tuż-tuż

zdjęcie: Wolskie Mikołajki tuż-tuż / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Uroczyste rozświetlenie choinki, występ chóru prawosławnego, warsztaty ozdabiania pierniczków, animacje dla dzieci i spotkania z wolskimi samorządowcami. Zapraszamy we wtorek, 6 grudnia o 15.00 na dziedziniec Urzędu Dzielnicy Wola.
REKLAMA
 Wolskie Mikołajki odbędą się na dziedzińcu Urzędu Dzielnicy Wola przy al. "Solidarności" 90.
 
  • Termin: 6 grudnia (wtorek) w godz. 15.00 - 17.00.

W programie: występ chóru prawosławnego, zdobienie pierniczków, spotkanie ze św. Mikołajem, animacje dla dzieci, fotobudka.

Mikołajkowy wtorek na dziedzińcu przy al. Solidarności 99 będzie buzował świątecznymi atrakcjami. Najpierw z samego rana dzieci z wolskich placówek edukacyjnych, będą ubierać choinki.

 Zaczną od dwóch drzewek, które już tradycyjnie gościmy na naszym dziedzińcu w ramach prowadzonej wraz ze Strażą Miejską akcji i choinki edukacyjnej - mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

Zainstalowane przez najmłodszych w ramach akcji "Świeć Blaskiem z odblaskiem" ozdoby, interesariusze urzędu będą mogli potem zabrać ze sobą. Drzewko ustawione zostanie przy przejściu przez arkady do Wydziału Obsługi Mieszkańców. Kilka metrów dalej, bo na zieleńcu przy samym wejściu umieszczona zostanie choinka, na której przedszkolaki i uczniowie zawieszą własnoręcznie utworzone ozdoby.

 Zawsze staramy się promować pracę naszych uczniów i nie wyobrażamy sobie, żeby tych ozdób nie wyeksponować w najlepszym miejscu - mówi Grażyna Orzechowska - Mikulska, zastępczyni burmistrza Woli. Około 15.00 zaś rozpocznie się spotkanie choinkowe, które uświetni rozświetlenie choinki.

 Na dziedzińcu pojawi się stanowisko, na którym odbędą się warsztaty z ozdabiania pierniczków, będzie Mikołaj, animacje dla dzieci, a zwieńczeniem imprezy będzie występ chóru prawosławnego w oknie jednego z gabinetów i uruchomienie podświetlenia choinki- zachęca Ewa Statkiewicz, przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola. 

PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Warszawa
0.1°C
wschód słońca: 07:13
zachód słońca: 16:25
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2023-02-03 17:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 18:00
miejsce
Bazar Klub, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 19:00
miejsce
Scena Teatru Scena Współczesna,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 19:00
miejsce
Teatr Komedia, Warszawa, ul....
wstęp biletowany