4 październik 2019

"Wolskie Smaki Jesieni" w parku Moczydło

Dzielnica Wola zaprasza na wyjątkową imprezę kulinarną. "Wolskie Smaki Jesieni" odbędą się już w sobotę 5 października, a główną jej gwiazdą będzie znany szef kuchni – Andrzej Polan.
Koronawirus
mazowieckie
6685
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Powoli kończy się sezon dużych, plenerowych imprez organizowanych przez dzielnicę. Jednak dopóki warunki atmosferyczne na to pozwalają, to Wola zaprasza na imprezę, która powinna zainteresować znaczną część mieszkańców dzielnicy. – Wszyscy lubimy smaczną, zdrową i oryginalną kuchnię, a imprezy z gotowaniem w tle przyciągają zdecydowanie największą ilość uczestników – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz dzielnicy Wola. – Dlatego tym bardziej zapraszam na "Wolskie Smaki Jesieni", które już w najbliższą sobotę odbędą się w parku Moczydło. Będzie to znakomita okazja, żeby zaciskać więzy sąsiedzkie w towarzystwie dobrego jedzenia – dodaje.

Gwiazdą główną oraz prowadzącym sobotnie wydarzenie będzie Andrzej Polan, znany z "Dzień Dobry TVN" oraz emitowanego na antenie Kuchnia+ programu "Polska ze smakiem". To osobowość telewizyjna, autor kilku książek kulinarnych, szef kuchni w wieloletnim stażem, a przede wszystkim – pasjonat zdrowego i pysznego gotowania, który prywatnie jest mieszkańcem Woli.

Impreza "Wolskie Smaki Jesieni" rozpocznie się w parku Moczydło w sobotę 5 października o godz. 12:00, natomiast zakończy w okolicach godz. 17:00. W programie są warsztaty kulinarne prowadzone przez Andrzeja Polana, które autor podzielił na 3 bloki tematyczne zakończone degustacjami. Dla tych, którzy wolą "na słodko", przewidziane są również warsztaty cukiernicze. Dla młodszych smakoszy zorganizowane zostaną animacje, gry, konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
6685
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Teatr Syrena, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Garnizon Sztuki, Warszawa, Stawki 2a
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany