Trwa remont hali widowiskowo-sportowej COS Torwar

fot. nadesłane
Od czerwca trwa remont hali widowiskowo-sportowej COS Torwar. Niezwykle popularny i oblegany warszawski obiekt będzie miał m.in. nowy dach.
REKLAMA

Jeżeli chodzi o COS Warszawa, to w hali Torwar trwa jeden z największych remontów, które realizowane były przez naszą instytucję w ostatnich kilku latach. Polega on m.in. na remoncie pokrycia dachu, wraz z jego dociepleniem, obróbkami blacharskimi, wymianie orynnowania i naprawie attyk – mówi dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu Mateusz Grzybowski.

Dodaje również, że wzmacniana jest stalowa konstrukcja dźwigarów.

Ta praca wymaga od wykonawcy bardzo dobrej koordynacji ze względu na bardzo krótki okres realizacji – od czerwca do sierpnia. Koszt remontu wyniesie ok. 8 mln zł – podkreśla Grzybowski.

Remont planowany był od dawna i nie ma związku z epidemią koronawirusa, chociaż ta wyłączyła czasowo z użytku halę koncertową.

 Na co dzień mamy wielu kontrahentów, więc jesteśmy zasypywani mailami ws. wznowienia działalności związanej z organizacją koncertów – mówi Grzybowski.

W hali Torwar będzie także nowe nagłośnienie, lepsze oświetlenie i dwa nowoczesne telebimy. Te zadania kosztowały ok. 3,5 mln zł.

Staramy się z roku na rok polepszać naszą bazę infrastrukturalną. Ostatnie miesiące i lata są dla COS bardzo dobre, gdyż dużych inwestycji ze środków ministerialnych wykonywanych jest bardzo dużo – wskazuje dyrektor COS.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
107823
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2021-03-25 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-26 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-27 19:00
miejsce
Garnizon Sztuki, Warszawa, Marii...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-27 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany