10 grudzień 2019

Świąteczne zakupy w Hali Gwardii

fot. nadesłane
Marzy Ci się jedno miejsce, w którym w przedświątecznym szale kupisz prezenty, zrobisz zakupy na wigilijny stół i skosztujesz nowych smaków w gronie przyjaciół i rodziny? W grudniowe weekendy, od piątku do niedzieli, Hala Gwardii zaprasza mieszkańców Warszawy i okolic pod swój dach, by wspólnie przygotować się do Świąt.
REKLAMA
Grudzień w Hali Gwardii to szczególny czas. Z myślą o świątecznych zakupach, zarządca co roku zaprasza do udziału w Świątecznym Targu dodatkowych wystawców poszerzając ofertę o coraz to nowy asortyment, również z kategorii produktów nie spożywczych. W każdy weekend pod jednym dachem CBR Events gromadzi wystawców oferujących produkty, które chętnie położymy pod choinką, jak i te które zjemy podczas bożonarodzeniowych posiłków.

„W ferworze przedświątecznych przygotowań często zapominamy o tym, co najważniejsze – spokoju, harmonii i radości. Pogoń za prezentami, świąteczne gotowanie pod presją czasu to niestety nasza grudniowa rzeczywistość. Dlatego chcieliśmy w Hali Gwardii stworzyć przestrzeń, w której warszawiacy pozbawieni pośpiechu, pędu i związanej z tym frustracji, będą mogli odetchnąć, spotkać się z rodziną i przyjaciółmi, a przy okazji poszukać inspiracji prezentowych i skosztować pyszności, które potem znajdą się na wigilijnym stole  -  mówi Robert Baj, Prezes CBR Events, (operator Hali Gwardii). „Zależało nam na stworzeniu miejsca, gdzie kupujących i kupcy będą mieli bezpośredni kontakt ze sobą. Pamiętajmy, że nasi najemcy to przeważnie rodzinne manufaktury, ludzie z pasją samodzielnie tworzący swoje wyroby. Chcieliśmy zorganizować targ inny niż wszystkie i udało się!”- dodaje Baj.

Od trzech lat istnienia Hali, w grudniu atmosfera  staje się prawdziwie odświętna. Odwiedzający skorzystać mogą z bogatej oferty targu spożywczego, na którym znajdą się ekologiczne warzywa, potrzebne do wigilijnego barszczu czy galarety, doskonałe śledzie z beczki, świeże ryby z mazurskich połowów, chleb wypiekany ze staropolskich receptur, gotowy zakwas na barszcz czy słodkości na deser i wiele innych specjałów. Oprócz produktów na wigilijne dania, na targu dostaniemy też gotowe potrawy na świąteczny stół.
“Przewaga tego miejsca nad innymi warszawskimi targami polega na tym, że wszystkich dań możemy spróbować od razu, we wspólnej strefie na ogólnodostępnych stołach i zdecydować, czy dany specyfik nam smakuje i czy nadaje się na nasz świąteczny stół” - przekonuje Robert Baj.

Niemal wszystkie produkty w Hali Gwardii to wyroby lokalnych firm, często małych rodzinnych manufaktur,  a na stoiskach spotkamy ich właścicieli i twórców danego towaru. Dzięki temu zawsze możemy dowiedzieć się więcej o danym artykule, porozmawiać o jego składzie czy pochodzeniu, dopasować dodatki oraz dowiedzieć się jak urozmaicić jego smak.

Wyjątkowość Hali polega na również na tym, że kupimy w niej także niebanalne upominki, które z pewnością wyróżnią się pod bożonarodzeniowym drzewkiem. Jest z czego wybierać - znajdziemy tu kosmetyki naturalne, świece, podlaskie rękodzieło; ceramikę czy biżuterię, francuskie ręcznie robione mydła, książki, modne fantazyjne skarpetki, produkty góralskie, cieszące się olbrzymią popularnością płyty winylowe, zabawki i oczywiście ozdoby świąteczne. A w weekend 7-8 grudnia na DOG & CAT Day dodatkowo kupimy też prezenty dla naszych czworonożnych przyjaciół. Właśnie wtedy w Hali zagoszczą produkty, akcesoria, karmy, zabawki, i nowości na rynku zoologicznym.

 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-25 19:00
miejsce
Teatr Collegium Nobilium,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-25 20:00
miejsce
Odessa Club, Warszawa, Kolejowa 8/10
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 19:00
miejsce
Teatr Imka, Warszawa, M....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 19:30
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany