27 wrzesień 2022

Nowy klub Zdrofit w odrestaurowanej Fabryce PZO

fot. nadesłane
47. obiekt sieci Zdrofit w Warszawie działa od 13 września w odrestaurowanej fabryce PZO przy ul. Grochowskiej 312. Kluby Zdrofit, należące do Benefit Systems, stawiają na popularyzację aktywnego stylu życia oraz poprawę i rozwój kondycji fizycznej wśród klubowiczów. W nowej lokalizacji spotkanie wprowadzające z trenerem zapewni klubowiczom profesjonalne przygotowanie do rozpoczęcia zdrowego stylu życia. Efektywność i bezpieczeństwo ćwiczeń wzbogacą dodatkowo sprzęty sprawdzonych marek m.in. maszyny Hammer Strength oraz Cross Dare, natomiast trening wydolnościowy dostępny będzie dzięki rowerom Life Fitness i Cardio Precor.
Nowy klub Zdrofit powstał na terenie odrestaurowanej Fabryki PZO w pobliżu Parku Skaryszewskiego, do którego z centrum Warszawy dojechać można w zaledwie 15-20 minut. Obiekt został zaprojektowany w nowoczesnym, loftowym stylu, który idealnie wpasowuje się w estetykę odnowionych zakładów optycznych na Południowej Pradze. Powierzchnia klubu wynosi 1500 mkw i jest podzielona na 8 stref treningowych. Posiada również saunę i strefę kawiarnianą.

W ofercie klubu, oprócz dobrze znanych stref do korzystania podczas indywidualnego treningu, dostępne są również zajęcia wzmacniające mięśnie i kondycję, takie jak np. Zumba Toning, która doskonale łączy ze sobą intensywny trening wydolnościowy z nauką dynamicznego tańca, czy też uznane na całym świecie treningi Les Mills, wykorzystujące elementy wielu różnych dyscyplin, w tym sztuk walki. W naszej stale rozwijanej ofercie znalazły się ostatnio również popularne na Zachodzie zajęcia High Heels (trening na szpilkach), które w bezpiecznych warunkach poprawiają koordynację i wzmacniają mięśnie potrzebne do zachowania równowagi, budując tym samym, a może przede wszystkim, pewność siebie. Współpracujący z klubem zespół trenerów i fizjoterapeutów, specjalizuje się w przeprowadzaniu ponad 80 specjalistycznych treningów fitness z 11 różnych kategoriii – wyjaśnia Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness.

Jak wskazuje Tomasz Groń, kontynuacja rozwoju klubów sieci Zdrofit wiąże się ze wzrostem zainteresowania zajęciami sportowymi po pandemii.

Widzimy wyraźnie, że Polacy chcą ćwiczyć więcej. Jak wynika z badania MultiSport Index 2022, obecnie 65 proc. mieszkańców Polski jest aktywnych fizycznie, z czego co piąty aktywny fizycznie Polak wybiera trening w klubach fitness – to wzrost aż o 8 punktów procentowych względem wyników odnotowanych w tym samym badaniu z 2021 roku. Wzrost świadomości Polaków w zakresie troski o zdrowie psychofizyczne widać także na przykładzie aktywności w naszych obiektach sportowo-rekreacyjnych w całym kraju - na koniec czerwca br. karnety B2C w naszych klubach, takich jak m.in. Zdrofit czy Fabryka Formy, posiadało już 161 tys. użytkowników – dodaje Tomasz Groń.


Zdrofit to największa sieć klubów fitness w Polsce należąca do Grupy Kapitałowej Benefit Systems, składająca się obecnie z ponad 70 nowoczesnych obiektów sportowo-rekreacyjnych w kraju (m.in. w Warszawie i Trójmieście). Zdrofit od lat propaguje zdrowy ruch oparty na profilaktyce, bezpieczeństwie oraz dostępności – zgodnie z jego filozofią, aktywność fizyczna jest dostępna dla każdego, kto chce zadbać o własne zdrowie, bez względu na wiek, sylwetkę i stopień wytrenowania. Więcej informacji na temat sieci odnaleźć można na stronie www.zdrofit.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Warszawa
1.5°C
wschód słońca: 07:29
zachód słońca: 15:24
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2022-12-06 17:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 18:30
miejsce
Teatr Capitol, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 19:00
miejsce
Dom Kultury Świt, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 19:00
miejsce
Garnizon Sztuki, Warszawa, Marii...
wstęp biletowany