Wydarzenia

Bartoszewicz Magdalena, Budny Julia, Feliksiak Nina, Grochal Maria, Gwizdak Artur i inni

dodano 2022-05-12 19:13:18
rozpoczęcie:
2022-10-02 11:00
miejsce:
Teatr Capitol, Warszawa, ul. Marszałkowska 115
bilety:

Musical "Dreams" to nowy projekt twórców i aktorów musicalu "Friends", który już jesienią 2020 roku zagości na deskach Teatru Capitol! Szkoła musicalowa B&B tym razem przedstawi historię o marzeniach młodych ludzi, którzy mimo narzuconego systemu, niezależnych od ich uwarunkowań społecznych, chce realizować swoje cele i plany. "Dreams" to pełna emocji opowieść o relacjach - rodzica i dziecka, nauczyciela i ucznia. Historia o współczesnych problemach i wyzwaniach, przed którymi stoją dzieci, młodzież i dorośli. Wartka akcja, punkty zwrotne, emocje i wzruszenia.

Zabawne, ale i pełne refleksji dialogi, znakomita gra młodych aktorów znanych już - młodej teatralnej publiczności - z hitowego musicalu "Friends". "Wmówiono nam, że błędów powinniśmy się wstydzić, a to błędy nas uczą i pozwalają iść do przodu. Ilość popełnionych błędów jest odzwierciedleniem Twojej ciężkiej pracy". Akcja spektaklu rozgrywa się na sali prób i na teatralnej scenie - podczas przesłuchań do nowego musicalu "Dreams". Każdy z bohaterów przedstawia siebie - opowiada o swoich pasjach, talentach, ale też o problemach, z którymi musi mierzyć się w codziennym życiu. "Nigdy nie daj się ocenić jednakową miarą, bo to co wnosisz i kim chcesz być nie podlega ocenie". Jednym z głównych bohaterów spektaklu jest Mia, postać, która propaguje ekologiczny styl życia i podkreśla jak ważne jest dbanie o naturę i o naszą planetę. To jedno z jej przesłań. "Każdy w sobie ma talent i powinien go rozwijać, jednak musi mieć do tego naturalną przestrzeń. Żadne z naszych marzeń, nie będą mogły być zrealizowane, jeżeli sami w sobie nie zbudujemy świadomości i realizacji dbania o dobro naszej planety". "Dreams", to także musical, więc i tu nie może zabraknąć spektakularnych choreografii, grafik, dobrej muzyki, świetnych tekstów piosenek, które dopełniają znakomite dialogi aktorów. Co ciekawe, autorem słów niektórych piosenek musicalowych jest młody aktor Wiktor Worotnik. Nic więcej na temat fabuły już nie zdradzimy! Przekonajcie się sami jakie przesłanie niesie ze sobą musical "Dreams." Zapraszamy na spektakl do Teatru Capitol!

Produkcja: Szkoła Musicalowa B&B Marzena Barcik&Anna Butkiewicz
Scenariusz i Reżyseria: Marzena Barcik, Anna Butkiewicz, Karol Jasiński
Scenografia: Szkoła musicalowa B&B
Kostiumy: "Unknow Style" Katarzyna Barcik
Muzyka: Stephen Schwartz, Justin Hurvitz, Alan Menken
Teksty piosenek: Anna Butkiewicz, Wiktor Worotnik
Choreografia: Marzena Barcik
Projekt plakatu: Szkoła musicalowa B&B

Obsada Musicalu Dreams:
Bartoszewicz Magdalena, Budny Julia, Feliksiak Nina, Grochal Maria, Gwizdak Artur, Hamrol Lena, Klimaszewska Natalia, Kopiec Oliwia, Kręt Marianna, Kosińska Nina, Kudriawcew Lena, Mielczarek Jakub, Mirakowska Oliwia, Nartowska Kinga, Nowak Nikola, Paderewska Julia, Palpuchowska Julia, Pieńkosz Alicja, Pieńkosz Maria, Piszcz Katarzyna, Piwczyńska Antonina, Przybyłowicz Antonina, Romanowski Krystian, Rozbicka Zuzanna, Szatańska Zofia, Szenajch Natalia, Tarach Karina, Turowicz Helena, Wasilewska Oliwia, Wieczorkowska Liliana, Worotnik Wiktor, Zawadka Laura, Zięba Gabriela.

Spektakl rekomendowany dla Widzów w wieku 8 - 16 lat. Musical "Dreams" wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Część dochodu z biletów przeznaczamy na pomoc dla rówieśników twórców musicalu, podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Dreams
artyści:
Bartoszewicz Magdalena, Budny Julia, Feliksiak Nina, Grochal Maria, Gwizdak Artur i inni
Musical "Dreams" to nowy projekt twórców i aktorów musicalu "Friends", który już jesienią 2020 roku zagości na deskach Teatru Capitol! Szkoła musicalowa B&B tym razem przedstawi historię o marzeniach młodych ludzi, którzy mimo narzuconego systemu, niezależnych od ich uwarunkowań społecznych, chce realizować swoje cele i plany. "Dreams" to pełna emocji opowieść o relacjach - rodzica i dziecka, nauczyciela i ucznia. Historia o współczesnych problemach i wyzwaniach, przed którymi stoją dzieci, młodzież i dorośli. Wartka akcja, punkty zwrotne, emocje i wzruszenia. Zabawne, ale i pełne refleksji dialogi, znakomita gra młodych aktorów znanych już - młodej teatralnej publiczności - z hitowego musicalu "Friends". Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Warszawa
1.8°C
wschód słońca: 07:29
zachód słońca: 15:24
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2022-12-06 17:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 18:30
miejsce
Teatr Capitol, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 19:00
miejsce
Centrum Zarządzania Światem,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 19:00
miejsce
Dom Kultury Świt, Warszawa,...
wstęp biletowany