Wydarzenia

Katarzyna Pakosińska, Łukasz Rybarski, Bartosz Gajda, Michał Pałubski, Pan Li

dodano 2022-05-19 19:13:28
rozpoczęcie:
2022-09-23 18:30
miejsce:
COS Torwar, Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
bilety:

Nietuzinkowy, pełen wrażeń, dowcipu i niesamowitych emocji program stand-upowy z udziałem Katarzyny Pakosińskiej, Łukasza Rybarskiego, Bartosza Gajdy, Michała Pałubskiego i Pana Li.

Katarzyna Pakosińska
Kobiecość, wdzięk i seksapil. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska! Podczas programu aktorka odkryje wiele tajemnic - również tych z własnego życiorysu, zasypie anegdotami i odpowie na wiele życiowych pytań. Będzie można się dowiedzieć na przykład, jak utrzymać szczęśliwy związek czy jak zawalczyć o swoje szczęście.

Łukasz Rybarski
Artysta z Kabaretu pod Wyrwigroszem, od ponad 25 lat skutecznie rozśmiesza tłumy bo historie w jego wykonaniu są bardziej soczyste niż napisało życie. Za sprawą brawurowych parodii największych przebojów popowych jego autorskie stand-upy brzmią również muzycznie.

Bartosz Gajda
"Zwykły bohater" to drugi pełny, autorski program stand- upowy Bartosza Gajdy. Przemyślenia faceta po 40-tce, który wszystko już widział, wszystko już wie ale orientuje się, że nic nie widział i nic nie wie! Jakie zmiany zachodzą w człowieku kiedy wkracza w wiek "średni"? Czy wiek średni to początek wieku starczego czy końcówka młodości?

Michał Pałubski
W programie "Jak myślisz, że jest ok- to nie jest ok" mówi się, że głupota nie boli i faktycznie na co dzień Michał nie odczuwa objawów bólowych, bo jego głupota objawia się przemyśleniami, ale nie takimi mądrymi, które pchną świat do przodu… to są takie głupie przemyślenia, najgłupsze z głupich… chcesz zobaczyć jak głupi może być człowiek inteligentny?

Pan Li
Gdyby nie był artystą, to pracowałby w Policji. Ma do tego świetne predyspozycje - wie, jak założyć kajdanki i umie obsłużyć wykrywacz kłamstw. Jeśli chcesz zobaczyć, jak to robi - wpadnij na występ. Tylko pamiętaj - Pan Li nigdy nie zdradza swoich sekretów.

Występ zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną "Bezpiecznie Chce się Żyć!"

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-Up Warszawa
artyści:
Katarzyna Pakosińska, Łukasz Rybarski, Bartosz Gajda, Michał Pałubski, Pan Li
Nietuzinkowy, pełen wrażeń, dowcipu i niesamowitych emocji program stand-upowy z udziałem Katarzyny Pakosińskiej, Łukasza Rybarskiego, Bartosza Gajdy, Michała Pałubskiego i Pana Li. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Warszawa
13.2°C
wschód słońca: 06:38
zachód słońca: 18:11
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2022-10-02 11:00
miejsce
Teatr Capitol, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 11:00
miejsce
Wawerskie Centrum Kultury - Filia...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 15:00
miejsce
Wawerskie Centrum Kultury - Filia...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 17:00
miejsce
Scena Relax, Warszawa, Złota 8
wstęp biletowany