Wydarzenia

O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor + Najlepsze z najlepszych

dodano 2022-10-20 11:13:30
rozpoczęcie:
2022-11-25 19:00
miejsce:
Teatr Komedia, Warszawa, ul. Słowackiego 19a
bilety:

To spektakl obowiązkowy dla wszystkich dojrzałych mężczyzn, którzy pragną rozstać się ze swoimi żonami i wymienić je na żony dużo młodsze. To spektakl obowiązkowy dla wszystkich dojrzałych żon, którym się wydaje, że odejście męża do młodszej kobiety jest wydarzeniem rujnującym ich życie na zawsze. To spektakl obowiązkowy dla wszystkich młodych kobiet, które chcą się związać z mężczyznami, którzy opuszczają dla nich swoje dojrzałe żony. To spektakl obowiązkowy dla wszystkich młodych mężczyzn, których żony opuszczają ich dla mężczyzn dojrzałych i znacznie majętniejszych. I wreszcie przede wszystkim to spektakl obowiązkowy dla wszystkich, którzy lubią inteligentną rozrywkę serwującą rozbrajający humor oparty na wnikliwych życiowych obserwacjach.

"Powiedzmy miłość" to prawie romantyczna gorzka komedia, w której każdy z nas odnajdzie siebie w postaci jednego z bohaterów. Albo nawet kilku na raz… Gwiazdorska obsada i zawrotnie przewrotna historia. I pamiętaj, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni…

Obsada:

Joanna Koroniewska,

Marta Wierzbicka,

Jan Jankowski/Tomasz Dutkiewicz,

Mateusz Banasiuk/ Mikołaj Krawczyk.

Najlepsze z najlepszych
Widzowie wezmą udział w niezapomnianej muzycznej "podróży w czasie" poprzez kilka ostatnich dekad XX wieku. Ta sentymentalna, ale niezwykle żywiołowa i efektowna podróż po stylach muzycznych, tanecznych i modowych poszczególnych dziesięcioleci ubiegłego wieku, utrzymana będzie w konwencji interaktywnej zabawy, pozwalającej publiczności nie tylko oglądać występy artystów na scenie, ale i samemu w nie się włączyć. Cały wieczór podzielony zostanie na - lata "50,"60,"70 i "80 składające się ze specjalnie przygotowanych fragmentów najbardziej znanych i lubianych przebojów z kolejnych dziesięcioleci.

Grupę wokalistów stanowią gwiazdy polskich scen muzycznych, gwarantujący najwyższy poziom estradowej rozrywki. W trakcie imprezy nad całością czuwać będzie konferansjer, który wprowadzi widzów w kolejne dziesięciolecia serią anegdot dotyczących zwyczajów, mody, gustów i ploteczek o ludziach i czasach, które choć minęły, żywo tkwią w naszej nie tylko muzycznej pamięci. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniany wieczór muzyczny z odrobiną melancholii i ogromną ilością radosnych wspomnień - koniecznie zobacz "Najlepsze z najlepszych". I szykuj gardło do głośnego śpiewu, bo "cała sala śpiewa z nami"!!!

Obsada:

Monika Rowińska,

Iwona Loranc,

Tomasz Dutkiewicz,

Jakub Szydłowski/Łukasz Talik,

Mariusz Totoszko.

Czas trwania (Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych): 230 minut
Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor
artyści:
Weronika Książkiewicz, Małgorzata Sadowska, Marta Wierzbicka, Jan Jankowski, Mateusz Banasiuk i inni
Pogodne letnie popołudnie. Uroczy Paryż lat 30. XX wieku - miasto świateł i miłości. Na stadionie olimpijskim stoi scena przygotowana na koncert stulecia, oświetlona jasnym blaskiem zachodzącego słońca. Chciałoby się zawołać - O sole mio! - czyli o słońce moje! W hotelu Ritz na wybitnego włoskiego tenora Tito Marelliego czeka ekskluzywny apartament, w którym nieoczekiwanie spotka się trzech wybitnych tenorów - a właściwie czterech, żona - a właściwie dwie żony, mąż - a właściwie trzech mężów, kochanek - a właściwie kilku kochanków i kochanka - a właściwie... Dość. Tu trudno doprawdy zrozumieć kto jest kim i co gorsza, kto jest z kim. A minuty do rozpoczęcia wielkiego koncertu Trzech tenorów płyną nieubłaganie… Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Warszawa
-2.4°C
wschód słońca: 07:25
zachód słońca: 15:26
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2022-12-03 10:00
miejsce
Teatr Capitol - Scena mniejsza,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-03 10:00
miejsce
Klub Wojskowej Akademii...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-03 12:30
miejsce
Teatr Capitol - Scena mniejsza,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-03 12:30
miejsce
Klub Wojskowej Akademii...
wstęp biletowany