Wydarzenia

Impy + Wojtek Tremiszewski grają Trolejmózg

dodano 2019-09-07 19:15:23
rozpoczęcie:
2019-09-17 19:00
miejsce:
Centralna Spółdzielnia Komediowa, Warszawa, ul. Żurawia 22
bilety:

Zapraszamy serdecznie na wieczór z komedią improwizowaną, gdzie nic nie zostało wcześniej przygotowanej, a nawet gdyby zostało, nigdy byśmy się do tego nie przyznali.

Mamy przyjemność gościć Wojciech Tremiszewski vel Termos vel kabareciarz z fajnej grupy Limo vel improwizator z kegendarnych W gorącej wodzie kompanów vel Warren Johnson ze Spadkobierców vel mega spoko gość vel mega zabawny i inteligentny człowiek, którego bardzo lubimy i który chyba troszkę nas też, bo zgodził się z nami zagrać i podobno się jara.

Wspólnie zagramy sobie Trolejmózg, czyli specjalny spektakl, który gramy tylko wtedy, kiedy przyjeżdżają do nas goście! "Trolej" symbolizować ma tutaj wózek, czyli wspólną platformę, na której wszyscy dokądś zmierzamy. "Mózg" ma oczywiście symbolizować przewagę empirii i analizy nad czystą metafizyką i religią w ujęciu przedreformacyjnym.

Dokąd tym razem wywiezie nas Trolejmózg? Myślimy, że całkiem daleko, bo 4 mózgi to cztery dodatkowe wymiary czasoprzestrzeni.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Impro w Spółdzielni
artyści:
Afront, Improv.pl, BCA Flash, Damy na Pany, 5. urodziny Bez Klapki,
Damy na Pany, BCA Flash, Teatr Improwizacji Afront, Bez Klepki, Improv.pl,Niplodram i kabaret literacki Dodo zapraszają na inaugurację działalności Centralnej Spółdzielni Komediowej! Rodzicami założycielami CSK są warszawskie grupy, ale w Spółdzielni występować będą najciekawsze zespoły z całej Polski. Do tego wszystkiego zapewnimy Wam ofertę warsztatów prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów! Będzie się działo :D Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-17 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-17 19:00
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-17 19:00
miejsce
Gemba, Warszawa, ul. Wilcza 50/52
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-17 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany