Wydarzenia

Ostra i mądra komedia polityczna

dodano 2020-01-17 19:13:47
rozpoczęcie:
2020-01-27 19:00
miejsce:
Centrum Łowicka, Warszawa, Łowicka 21
bilety:

Ostra i mądra komedia polityczna Za lepsze czasy ukazuje współczesny spór polsko-polski na przykładzie dwóch mężczyzn stojących po różnych stronach "barykady". W świetnie napisane role wcielą się Jacek Kałucki i Marek Siudym. Los styka ich ze sobą w taki sposób, że są od siebie zależni. Dzielą ich poglądy, ale przecież znają się od dwudziestu lat i w końcu obaj są Polakami, więc może porozumienie jest możliwe? Zwłaszcza gdy na tę całą "wojnę polsko-polską" patrzy się - jak autorzy przedstawienia - z uśmiechem, bez urażania którejkolwiek z "walczących stron".

Twórcy:
Reżyser: Maciej Wojtyszko
Muzyka: Piotr Żurowski

Obsada:
Marek Siudym - aktor filmowy i teatralny. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Występował w Teatrze Rozmaitości w latach 1974-1981, od 1990 r. w Teatrze Kwadrat, a także w wielu filmach i serialach. Największą popularność przyniósł mu udział w "Kabarecie Olgi Lipińskiej" oraz w serialu "Złotopolscy" gdzie grał postać Władysława Biernackiego - posła, ojca Marcysi.
Jacek Kałucki - aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, reżyser, felietonista, kabareciarz oraz autor tekstów i sztuk teatralnych. Wystąpił w kilkudziesięciu obrazach kinowych i telewizyjnych. Kałucki jako Jacek Hempel napisał dwie sztuki - "Jakoś to będzie" i "Będzie tylko lepiej", z którymi z powodzeniem występuje zarówno w kraju, jak i za granicą. W grudniu 2007 roku twórca został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski z tytułem "Cichego bohatera stanu wojennego". Order został wręczony przez Prezydenta RP.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Za lepsze czasy
artyści:
Marek Siudym, Jacek Kałucki
"Za lepsze czasy" ukazuje współczesny spór polsko-polski na przykładzie dwóch mężczyzn stojących po różnych stronach "barykady". W świetnie napisane role wcielą się Jacek Kałucki i Marek Siudym. Los styka ich ze sobą w taki sposób, że są od siebie zależni. Dzielą ich poglądy, ale przecież znają się od dwudziestu lat i w końcu obaj są Polakami, więc może porozumienie jest możliwe? Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
mazowieckie
1314
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-06-12 19:00
miejsce
Teatr Syrena, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-13 15:00
miejsce
Teatr Syrena, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-13 19:00
miejsce
Teatr Syrena, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-14 18:00
miejsce
Mała Warszawa, Warszawa, Otwocka 14
wstęp biletowany