Wydarzenia

Niesamowity musical z muzyką na żywo!

dodano 2020-01-20 19:13:30
rozpoczęcie:
2020-01-25 19:30
miejsce:
Piwnica na Wójtowskiej, Warszawa, Zakroczymska 11
bilety:

"M!" - Musical improwizowany" tym razem zagości w Piwnicy na Wójtowskiej. Zapraszamy stałych i nowych widzów, aby wraz z nami zanurzyli się w odmęty piosenki, tańca, muzyki i pozytywnego, improwizowanego szaleństwa! Jeśli więc jesteście fanami musicali z ich prostymi acz chwytliwymi fabułami, oceanem dźwięków, morzem piosenek i choreografii, rzekami emocji i portem Happy-Endu, zapraszamy do udziału w tej niezwykłej przygodzie, której skutkiem będzie zupełnie nowy, absolutnie wiekopomny musical!

To Wy zadecydujecie, o czym będzie ta historia - będziemy potrzebować od Was TYTUŁU, najlepiej wieloznacznego i inspirującego, godnego dzieła na miarę Broadwayu. A potem Wasza energia poniesie nas.... sami nie wiemy gdzie, ale już nie możemy się doczekać! Fabuła, muzyka, piosenki i choreografia - wszystko stworzone na żywo, na waszych oczach! To będzie niezapomniany, żywiołowy wieczór! Wspaniała zabawa gwarantowana! Oczywiście cała oprawa muzyczna w wykonywana na żywo!

Przyjdźcie więc, stwórzcie wraz z nami ten musical i dajcie się porwać do zabawy przepełniającym Wasze ciała dźwiękom muzyki i zaskakującej, zabawnej fabuły. Tego nie można przegapić! Uwaga! Nie wyciągamy widzów na scenę! Wystarczy przyjść i wspaniale się bawić! Zaimprowizują aktorsko Kasia Gruszewska, Dorota Jarząbek- Rogaczyk, Asia Mazewska oraz Agnieszka Senderowska-Rucińska, a wszystko z muzyką Wojtka Żmudy! ZAPRASZAMY!!!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

"M!" - musical improwizowany - Teatru Improwizacji Afront
artyści:
Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Agnieszka Senderowska, Jakub Paulski
"M!" - Tytuł to krótki, ale jest tylko wstępem do spektaklu, któremu to Wy droga publiczności nadacie tytuł, kierunek oraz energię, a my przekujemy to w historię o marzeniach, miłości, być może o rywalizacji, zawiści, czy intrydze... Wszystko będzie niespodzianką zarówno dla widzów jak i dla samych aktorów. W spektaklu improwizowanym pojawić się może przecież wszystko. Jedno jest pewne, ten sam musical więcej się nie powtórzy! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-02-25 20:00
miejsce
Odessa Club, Warszawa, Kolejowa 8/10
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 19:00
miejsce
Teatr Imka, Warszawa, M....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 19:30
miejsce
Teatr Palladium, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 20:00
miejsce
Klub Poziomy, Warszawa, Nowy Świat...
wstęp biletowany