Wydarzenia

Zdrowy umysł - warsztaty life coaching

dodano 2020-02-11 19:13:54
rozpoczęcie:
2020-03-26 18:00
miejsce:
Concept Centrum Rozwoju Osobistego, Warszawa, Nowogrodzka 62
bilety:

8-tygodniowy program mentalny, w trakcie którego popracujesz nad ważnymi dla Ciebie tematami. Cały cykl został stworzony tak, abyś poprzez zmianę myślenia o sobie i świecie, zmianę nawyków i przełamywanie barier stopniowo budowała swoją wewnętrzną MOC. Ten program, sprawi, że Twój umysł będzie zdrowy i wolny od ograniczeń. Warsztaty odbywają się 1 x w tygodniu. Każdy warsztat trwa 3 godziny zegarowe. Łącznie trwają 8 tygodni.

Prowadząca: Aleksandra Gelo-Piesta
Certyfikowanym coach, trener biznesu i rozwoju osobistego, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Społeczna, a także Martin College of Sydney w Australii na kierunku Marketing i Zarządzanie, Szkoły Coachów Grupy SET oraz Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET. Autorka holistycznego projektu dla kobiet CRAZY WOMEN GO HEALTHY, projektu wellness dla firm BUSINESS GOES HEALTHY. Od września 2018 współpracuje z holistycznym centrum sportu Anny Lewandowskiej - Healthy Center by Ann jako trener mentalny i rozwoju osobistego. Prywatnie spełniająca się kobieta. Pasjonatka uśmiechu, dobrych relacji, równowagi życiowej, sportu, zdrowego odżywiania, długich wycieczek po górach, a także swojej pracy, w której inspiruje, motywuje, zaraża dobrą energią i pomaga ludziom osiągać szybciej zamierzone efekty. Ola współpracuje również w relacji stałej z ośrodkiem Concept CRO w zakresie - trener biznesu i rozwoju osobistego / coach.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Warsztaty life coaching
artyści:
Monika Jarosińska
Warsztat / spotkanie z Moniką Jarosińską to jej historia… bardzo prawdziwa i szczera. Kryzys, depresja, radzenie sobie ze stresem. Artystka podzieli się z nami swoim doświadczeniem i wypracowanym działaniem w powyższym temacie. Spotkanie tematyczne, w domowym klimacie przy herbacie/kawie pysznym ciastku. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
mazowieckie
318
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-03-28 12:30
miejsce
Teatr Młyn - Scena na Poddaszu,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-28 15:00
miejsce
Teatr Syrena, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-28 15:00
miejsce
Teatr Capitol, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-28 19:00
miejsce
Chopin Point Warsaw, Warszawa,...
wstęp biletowany