Wydarzenia

Bez Klepki z gościem: Dariusz Dega!

dodano 2020-02-16 12:23:31
rozpoczęcie:
2020-03-01 20:00
miejsce:
club Boho22, Warszawa, ul. Żurawia 22
bilety:

DARIUSZ DEGA będzie gościem Bez Klepki!!! Mamy ogromną przyjemność zaprosić na spektakl "Bez Klepki z gościem", którym będzie wspaniały muzyk Filharmonii Warszawskej Dariusz Dega!

Darek lubi łączyć grę na skrzypcach z innymi dziedzinami sztuki i życia. Występował w galeriach malarskich "Stalowa" i "18a", przed Sejmem i Pałacem Prezydenckim.Dwa razy Pierwszy! Darek jest dla nas szczególnym gościem! Poznaliśmy się z Darkiem kilka lat temu, kiedy tuż przed naszym spektaklem zobaczył nazwę naszego teatru i zainspirowany rozmową zszedł do piwnicy, w której graliśmy i zaimprowizował z nami spektakl zupełnie nie wiedząc czego się spodziewać. To było jedno z najpiękniejszych improwizowanych doświadczeń i nasz pierwszy gość, który dołączył do spektaklu spontanicznie, nie znając wcześniej nikogo z nas. Co za improwizatorska dusza! Darek jest też pierwszym gościem, który wystąpi z nami po raz drugi!Cieszymy się niezmiernie i nie możemy doczekać co wyniknie z naszego drugiego scenicznego spotkania!

Nie możecie tego przegapić!

Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy wtorek, czwartek i niedzielę. Zapraszamy do Spółdzielni - bawcie się dobrze!

01.03.2020
20:00
Club Boho 22 (Żurawia 22)
bilety: 15 zł w przedsprzedaży / 20 zł w dniu wydarzenia

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Impro w Spółdzielni
artyści:
Afront, Improv.pl, BCA Flash, Damy na Pany, 5. urodziny Bez Klapki,
Damy na Pany, BCA Flash, Teatr Improwizacji Afront, Bez Klepki, Improv.pl,Niplodram i kabaret literacki Dodo zapraszają na inaugurację działalności Centralnej Spółdzielni Komediowej! Rodzicami założycielami CSK są warszawskie grupy, ale w Spółdzielni występować będą najciekawsze zespoły z całej Polski. Do tego wszystkiego zapewnimy Wam ofertę warsztatów prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów! Będzie się działo :D Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
mazowieckie
967
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-06-05 19:00
miejsce
Ośrodek kultury ARSUS, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-05 19:00
miejsce
Dom Kultury Świt, Warszawa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-05 19:00
miejsce
Teatr Syrena, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-05 19:00
miejsce
Teatr Imka, Warszawa, M....
wstęp biletowany