Wydarzenia

Koncerty chopinowskie w Starej Galerii ZPAF w lewym skrzydle Zamku Królewskiego

dodano 2023-08-30 19:13:09
rozpoczęcie:
2023-09-20 18:00
miejsce:
Stara Galeria ZPAF, Warszawa, Plac Zamkowy 8
bilety:

Naszą dumą jest najwyższa jakość wykonań muzyki Fryderyka Chopina. Na portalu Tripadvisor od długiego czasu zajmujemy pierwsze miejsce w rankingu 49 teatrów i koncertów w Warszawie. Zapewniają to doskonali pianiści, laureaci wielu konkursów krajowych i zagranicznych, których koncerty i nagrania słuchane są na całym świecie. Dbamy o to, by programy koncertów zawierały zarówno utwory mogące zadowolić wytrawnych melomanów, jak i popularne utwory Chopina, które znają wszyscy. Nasz fortepian ma tzw. "strój verdiowski" 432 Hz, jaki bywał stosowany w czasach Chopina. W przerwie częstujemy naszych gości lampką tradycyjnego polskiego miodu lub soku z jabłek wyciskanych na zimno.

Sala koncertowa w Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików mieści się w gotyckich wnętrzach dawnego lewego skrzydła Zamku Królewskiego. Stare gotyckie wnętrza sprzyjają kontemplacji muzyki, a zmieniająca się co miesiąc wystawa najlepszych polskich artystów fotografików stanowi dodatkową atrakcję.

Bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży do 18 lat, osób starszych do 65 lat i studentów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Koncerty chopinowskie w Starej Galerii ZPAF
artyści:
Różni wykonawcy
Naszą dumą jest najwyższa jakość wykonań muzyki Fryderyka Chopina. Na portalu Tripadvisor od długiego czasu zajmujemy pierwsze miejsce w rankingu 49 teatrów i koncertów w Warszawie. Zapewniają to doskonali pianiści, laureaci wielu konkursów krajowych i zagranicznych, których koncerty i nagrania słuchane są na całym świecie. Dbamy o to, by programy koncertów zawierały zarówno utwory mogące zadowolić wytrawnych melomanów, jak i popularne utwory Chopina, które znają wszyscy. Nasz fortepian ma tzw. „strój verdiowski” 432 Hz, jaki bywał stosowany w czasach Chopina. W przerwie częstujemy naszych gości lampką tradycyjnego polskiego miodu lub soku z jabłek wyciskanych na zimno. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Warszawa
11°C
wschód słońca: 06:38
zachód słońca: 18:12
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2023-10-02 17:30
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-02 18:00
miejsce
Stara Galeria ZPAF, Warszawa, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-02 19:00
miejsce
Scena Relax, Warszawa, Złota 8
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-02 19:00
miejsce
Le Cabaret Cafe Jazz, Warszawa,...
wstęp biletowany