patronat medialny

Soup Culture - gastronomia z misją ratowania środowiska

fot. materiały Soup Culture
Choć trend proekologiczny dopiero się w Polsce rozpoczyna, to oni mają już spore doświadczenie w działaniu, które nie szkodzi środowisku i co więcej - wciąż zdobywają nowych odbiorców, którzy ich idee chwalą i doceniają. Mowa o Soup Culture - grupie ludzi tworzącej małe lokale, w które wkładają wielkie poczucie troski, takiej, która chce być fair i wydaje się być w tym konsekwentna.
Koronawirus
mazowieckie
7521
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Produkt, który jest ich znakiem rozpoznawczym to jadalne kubki na zupę. Choć pomysł wydaje się banalny, to jeszcze nikt nie wcielił go w życie i tak krótkim czasie nie oparł na nim modelu biznesowego. Jeszcze kilka lat temu nie można było chwycić zdrowego fast fooda, co więcej w formie zupy i co najważniejsze - nie zostawić po nim śmieci. Soup Culture uzupełniło tę lukę i zaproponowało zdrowy, pełnowartościowy posiłek w chrupiącym kubku, który wypieka przed podaniem.

W swoim czteroletnim życiu na polskim rynku nie wydali żadnego dania w plastikowym opakowaniu i rozsławili ideę jadalnych opakowań. Ich karta jest w pełni bezmięsna. W menu znajdziecie pozycie wegetariańskie i wegańskie, takie jak wspomniany już krem w jadalnym kubku, grillowane wrapy, pierogi, napoje, zdrowe desery.

Spośród autorskich 40 smaków zup, w każdym tygodniu spróbujecie kompletu innych. Jeśli zastanawiacie się czy te propozycje nadają się na wynos - uspokajamy, zdecydowanie. Zupy otrzymujecie w kompostowalnych pojemnikach, z których pyszny lunch sami przelewacie do jadalnych kubeczków.

Warszawa: al. Jana Pawła II 38 (Śródmieście, Kino Femina).

Ich lokale znajdziecie poza Warszawą w Poznaniu i Wrocławiu.

Strona internetowa: www.soupculture.pl

Polubić można na: https://www.facebook.com/soupculturewarszawajanapawla38/
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
7521
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-10-13 19:00
miejsce
Mała Warszawa, Warszawa, Otwocka 14
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-14 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-14 19:00
miejsce
Hala Torwar, Warszawa, ul....
wstęp biletowany