25 luty 2020

Park wodny Suntago. Klienci nie zostawiają na nim suchej nitki

Suntago we Wręczy koło Mszczonowa zostało otwarte. Obiekt był Reklamowany jako największy w Europie kryty park wodny. Klienci jednak wytykają niedociągnięcia i żądają zwrotu pieniędzy.
Koronawirus
mazowieckie
7194
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Zarzut większości gości Suntago dotyczy nieuruchomienia wszystkich atrakcji. Być może dałoby się przymknąć oko na ten mały mankament (w końcu park rozpoczął działalność dopiero 20 lutego), gdyby nie fakt, że na stronie internetowej widniała informacja o wszystkich uruchomionych atrakcjach. Co więcej klienci musieli zapłacić pełną cenę biletu.

Wiele osób skarżyło się także na nieodpowiednie oznakowanie. Pani Alicja za pośrednictwem platformy dziejesie.wp.pl opisała swój przypadek. Na pirackim placu zabaw znajdował się nieoznakowany uskok. Sporo osób się tam wywracało, ale pani Alicja niefortunnie skręciła nogę.

Nic więc dziwnego, że Suntago zbiera negatywne opinie. Okazuje się jednak, że park wodny zniknął z map Google i osoby odwiedzające to miejsce nie mogą wyrazić swojego zdania. Według pana Filipa władze obiektu specjalnie usunęły go z nawigacji, aby uniknąć owych negatywnych komentarzy.

Jak pisze WP.PL, przedstawiciele parku bronią się, mówiąc, że w razie wypadku pracownicy reagują natychmiastowo. Natomiast zniknięcie Suntago z wyszukiwarki Google mogło być spowodowane zbyt dużą ilością danych, które przesyłali goście obiektu. Google zablokował zatem wspomnianą wizytówkę, która aktualnie jest w trakcie weryfikacji.

Źródło: WP.PL
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
7194
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2020-10-09 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-09 19:00
miejsce
Garnizon Sztuki, Warszawa, Stawki 2a
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-09 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Fryderyk,...
wstęp biletowany