„ JAK SZYBKO TO NIE NA DRODZE”

fot. Komenda Stołeczna Policji
Z dniem 20.02.2020 roku ruszyła kampania społeczna Komendy Stołecznej Policji „ Jak szybko to nie na drodze”. Krótkie spoty powstały we współpracy ze znanymi osobami, które prezentowane były co tydzień. W ten sposób chcieliśmy i chcemy uświadomić wielu kierowcom, że adrenalinę, którą wywołuje szybkość, można podnieść w inny sposób.
REKLAMA

Pomysł na kampanię wypłynął od policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji z grupy SPEED, którzy na co dzień podczas służby walczą z „piratami” drogowymi niestosującymi się do ograniczeń prędkości.

Po dłuższej przerwie związanej z Covid-19 wracaliśmy z kolejnymi odsłonami naszych spotów. Dotąd ukazały się trzy materiały, na których mogliśmy zobaczyć m.in. Karolinę Pilarczyk, Roberta Korzeniowskiego oraz Wojciecha Brzozowskiego.

Dzisiaj przedstawiamy państwu ostatni już odlotowy spot naszej akcji „ Jak szybko to nie na drodze” z udziałem Roberta Kowalika, pilota komunikacyjnego i akrobacyjnego, dziesięciokrotnego mistrza Polski w akrobacji samolotowej oraz brązowego medalisty mistrzostw Europy.

We wszystkich naszych spotach prezentowaliśmy, że prędkość na drodze można zastąpić innymi formami sportów ekstremalnych. Mamy nadzieję, że naszymi materiałami zachęciliśmy Was do promowania bezpieczeństwa, szczególnie w okresie wakacyjnym, gdzie czas możemy spędzić w różnorodnej formie aktywności fizycznej.

Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji i wspólnym promowaniu zasad bezpieczeństwa na drodze.

tekst: st.sierż Gabriela Putyra; foto: Marek Szałajski; film: podkom. Rafał Retmaniak

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
107823
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2021-03-26 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-27 19:00
miejsce
Garnizon Sztuki, Warszawa, Marii...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-27 19:30
miejsce
Teatr Sabat, Warszawa, Foksal 16
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-28 17:00
miejsce
Kino Elektronik, Warszawa,...
wstęp biletowany