18 wrzesień 2022

Rekrutacja do Akademii Siatkówki Projektu Warszawa

zdjęcie: Rekrutacja do Akademii Siatkówki Projektu Warszawa / fot. nadeslane
fot. nadeslane
Rozpoczęła się rekrutacja do międzynarodowej Akademii Siatkówki, której celem jest odkrycie siatkarskich talentów. Pierwsze zajęcia odbędą się 20 września o godz. 16.30 w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21. Udział w treningach jest bezpłatny. Oferta skierowana jest do chłopców urodzonych w latach 2009-2011 z Polski, Ukrainy i innych krajów. Akademia zapewni możliwości treningów na każdym poziomie umiejętności, a szkolenie prowadzone będzie pod okiem doświadczonego trenera, byłego zawodnika stołecznego klubu Pawła Mikołajczaka.
REKLAMA
Zgłoszenia chłopców w wieku od 11 do 13 lat, którzy pragną  pójdą w ślady obecnie grających w Projekcie Warszawa mistrzów świata – Piotra Nowakowskiego, Artura Szalpuka, Damiana Wojtaszka i Andrzeja Wrony – przyjmowane będą wyłącznie drogą mejlową.

Zgłoszenie zawierające imię, nazwisko i wiek uczestnika należy przesyłać do 19 września 2022 r. na adres: kontakt@akademia.projektwarszawa.waw.pl

 Bardzo się cieszę, że akademia siatkówki, czyli klubu mającego w swoim składzie tylu mistrzów świata rozpoczyna swoją działalność właśnie u nas. Białołęka to najszybciej rozwijająca się dzielnica Warszawy, z największym przyrostem liczby młodych mieszkańców. Ważny jest też międzynarodowy aspekt akademii, a w białołęckich szkołach rozpoczęło właśnie naukę ponad tysiąc dzieci z Ukrainy, które poprzez sport najlepiej zintegrują się z polskimi rówieśnikami – mówi Grzegorz Kuca, burmistrz Białołęki.

Oprócz Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 zajęcia w ramach Akademii Siatkówki Projektu Warszawa przeprowadzane będą także w XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Stefanii Sempołowskiej przy ul. Popiełuszki 5.

Pierwsze zajęcia zaplanowano tu na 21 września na godz. 16.30. Treningi w „Sempołowskiej” odbywać się będą trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30-18.00.

Na pierwsze zajęcia zapraszamy razem z rodzicem lub opiekunem. Należy też zabrać własny strój sportowy i odpowiednie obuwie na halę. Podczas spotkania organizacyjnego przed pierwszymi zajęciami rodzice i opiekunowie poproszeni zostaną o podpisanie formularzy i zgód wymaganych do wzięcia udziału w treningach.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Warszawa
13.2°C
wschód słońca: 06:38
zachód słońca: 18:11
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Warszawie

kiedy
2022-10-02 11:00
miejsce
Teatr Capitol, Warszawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 11:00
miejsce
Wawerskie Centrum Kultury - Filia...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 15:00
miejsce
Wawerskie Centrum Kultury - Filia...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 17:00
miejsce
Scena Relax, Warszawa, Złota 8
wstęp biletowany